گروه نه + یک در آزادی خبرساز شد

اشتراک گذاری مطلب

اهدای جوایز فینال جام حذفی به تیم قهرمان این مسابقات حاشیه‌های زیادی ایجاد کرد.

حضور افراد پرتعداد و حتی بدون منصب در مراسم قهرمانی نساجی در فینال حذفی صدای بسیاری از اهالی فوتبال را در آورده است.
وقتی قرار شد مسئولان برای دادن جوایز و در نهایت اهدای جام قهرمانی به کاپیتان نساجی وارد زمین چمن آزادی شوند، حضور پرتعداد افراد مساله‌ای بود که باعث دلخوری‌هایی شد. حضور حمید سجادی وزیر ورزش، میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون، رضا حدادیان و ایزد سیف الله پور مالک و مدیرعامل نساجی و یا حتی استاندار مازندران که به ورزشگاه رفته بود در مراسم قهرمانی را می‌شود هضم کرد اما اینکه برخی دیگر از مسئولان یا حتی مهدی پرهام مالک سابق باشگاه نساجی در کنار سکوی قهرمانی بایستند و در جشن شرکت کنند، عجیب به نظر می‌رسد.
علاوه بر پرهام مالک سابق نساجی که به‌خاطر ارتباط با مدیران کنونی نساجی وارد زمین شد و در اهدای جوایز نقش داشت، از بین 9 نفر بقیه نیز می‌شد انتخاب کرد تا نفرات کمتری برای دادن جوایز و مدال‌ها وارد زمین می‌شدند.
این ناهماهنگی ایجاد شده باعث ایجاد دلخوری‌هایی میان مسئولان سازمان لیگ هم شد. حجت الله بهمنی مدیرروابط عمومی سازمان لیگ مسئول مستقیم برگزاری مراسم قهرمانی بود اما حضور افراد پرتعداد کنار سکو باعث شد تا سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات بابت این موضوع دلخور شود و حتی در مراسم قهرمانی نیز اثری از او دیده نشود.
درباره مهدی گفته می‌شد این ناهماهنگی سبب شده تا او به نشانه ناراحتی ورزشگاه را زودتر از پایان مراسم ترک کند.

اشتراک گذاری مطلب
تلگرام
واتساپ
پینترست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه هیئت بسکتبال استان خوزستان
اطلاع از جدیدترین اخبار با عضویت در خبرنامه هیئت بسکتبال استان خوزستان

مقالات مرتبط