صفحه نخست / هیأت بسکتبال خوزستان / پیگیری هفته دوم دور برگشت مسابقات بسکتبال لیگ امید باشگاه های استان

پیگیری هفته دوم دور برگشت مسابقات بسکتبال لیگ امید باشگاه های استان

basketball-players

هفته دوم دور برگشت مسابقات لیگ امید باشگاه های استان به دلیل همزمانی با انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری این هفته در روز پنج شنبه ۶ اسفند با برگزاری سه دیدار در شهرهای اهواز، آبادان و چمران دنبال شد.
در سالن ۲۲ بهمن اهواز حفاری در حالی میزبان پتروشیمی مارون بود که تا قبل از انجام این مسابقه در رده دوم جدول جای داشت و به دنبال پیروزی و تثبیت جایگاه دومی خود بود اما تلاش شاگردان مسعود صانعی مانع از این کار شد و تیم حفاری با قبول شکست۶۹ بر ۶۱ موقتا به رده چهارم رفت و پتروشیمی مارون در جای سوم ایستاد.
در دیگر دیدار که در آبادان برگزار گردید ، شادگردان مرتضی سام بوشهری همچون هفته های قبل با قدرت و با نتیجه قاطع ۱۰۴ بر ۵۹ شاگردان امیر افروزی در شاهین اهواز را با شکست سنگین بدرقه کردند.با این نتیجه پالایش نفت همچنان بدون شکست در صدر ایستاد.
در دیدار آخر شاگردان سعید شریفی در سالن شهرداری چمران مقابل تیم با آتیه خرمشهر کار سختی در پیش روی نداشتند و با حساب ۶۰ بر ۲۹ به برتری دست یافتند.با این نتیجه شهرداری چمران به رده دوم جدول صعود کرد و شاگردان عالینژادیان همچنان در رده ششم باقی ماندند.

درباره admin

مشاهده کنید

فرصتی کم نظیر برای محک زدن سطح دانش مربیان در فرآیند شایسته سالاری هدایت تیم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *