صفحه نخست / هیأت بسکتبال خوزستان / نمایندگان استان در لیگ / برتر / پیوستن داورپناه و میرزایی به تیم بسکتبال نفت آبادان

پیوستن داورپناه و میرزایی به تیم بسکتبال نفت آبادان

دو بازیکن فصل گذشته تیم پتروشیمی بندر امام و ملی‌پوش بسکتبال ایران، با عقد قراردادی یک‌ساله به تیم پالایش نفت آبادان پیوستند.
سعید داورپناه و میثم میرزایی دو بازیکن فصل گذشته تیم پتروشیمی بندر امام به سهم به‌سزایی در کسب عنوان قهرمانی با این تیم را ایفا کردند، امروز با عقد قراردادی یک‌ساله به تیم بسکتبال نفت آبادان پیوستند.
سعید داورپناه که پس از انحلال تیم مهرام، به پتروشیمی بندر امام پیوسته بود، فصل جاری برای حضور در جمع نفتی‌های آبادان با مسؤولان این تیم به توافق رسید.
این بازیکن ۲۷ ساله که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را نیز دارد، پیش از این در باشگاه‌های، پیکان، کاوه تهران، توزین الکتریک کاشان، همیاری زنجان، مهرام تهران و پتروشیمی بندر امام سابقه بازی دارد.داورپناه در پست چهار تیم برای نماینده آبادان در سوپر لیگ بسکتبال ایران، به کار گرفته خواهد شد.
میثم میرزایی، ملی‌پوش آملی بسکتبال ایران نیز پس از توافق با مسؤولان باشگاه پالایش نفت آبادان، برای یک فصل حضور در این تیم راهی آبادان شد.این بازیکن پست پنج که از جثه قوی برخوردار است، قادر است هر دفاعی را در هم ریخته و برای تمیش امتیاز کسب کند.
این بازیکن نیز فصل گذشته با پتروشیمی بندر امام عنوان قهرمانی سوپرلیگ بسکتبال ایران را از آن خود کرد.
تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان، از ۱۵ شهریورماه برای حضور قدرتمند در سوپر لیگ بسکتبال کشور، تمرینات آماده‌سازی خود را آغاز خواهد کرد.
لیگ بسکتبال ایران از ششم آبان‌ماه جاری آغاز خواهد شد.

مشاهده کنید

پیام تسلیت دکتر پیرعباسی رئیس هئیت بسکتبال خوزستان به گزارش روابط عمومی هیات بسکتبال خوزستان، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *