صفحه نخست / اخبار / اخبار فدراسیون / پیام تبریک رئیس هیأت بسکتبال استان خوزستان به جناب آقای دکتر رامین احمدی طباطبایی

پیام تبریک رئیس هیأت بسکتبال استان خوزستان به جناب آقای دکتر رامین احمدی طباطبایی

مجمع انتخاباتی فدراسیون بسکتبال، صبح امروز شنبه ۲۳ دی ماه ۱۳۹۶ به ریاست محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش، شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک و شروین اسبقیان در آکادمی ملی المپیک برگزار و در نهایت رامین طباطبایی از ۴۱ رأی مأخوذه با اکثریت آراء (۲۳ از ۴۱ رأی) برای ۴ سال به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد.

رای گیری این مجمع میان هشت کاندیدا انجام شد در حالیکه ۱۵ نفر برای حضور در انتخابات تائید صلاحیت شده بودند. از میان کاندیداها اما مازیار ناظمی، محمد علیپور، مهرداد هاشمی، بهروز منتقمی و رضا درویش در محل مجمع حاضر نشدند. در جریان مجمع داریوش سلیمی به نفع رضا مهندسی کناره گیری کرد. دیگر کاندیدایی هم که از حضور در انتخابات اعلام انصراف کرد، کرم الله علیمرادی بود. بدین ترتیب رای گیری انتخابات ریاست فدراسیون بسکتبال میان رامین طباطبایی، حسن طباطبایی، رضا مهندسی، حسن میرزاآقابیک، جواد داوری، مهرداد آگین، رمضانعلی دولو و محمدرضاعلی انجام شد. پیش از این محمود مشحون ١۴ سال ریاست فدراسیون را بر عهده داشت و به دلیل بازنشسته بودن استعفا داد.

 

بدینوسیله شهرام پرنیاک رئیس هیأت بسکتبال استان خوزستان در پیامی انتخاب آقای دکتر احمدی طباطبایی را به عنوان رئیس فدراسیون بسکتبال ایران تبریک گفت و برای وی در پست جدید آرزوی موفقیت کرد.

برادر ارجمند جناب آقای دکتر احمدی طباطبایی
ریاست محترم فدراسیون بسکتبال

 

بسیار خرسندم که تبریکات صمیمانه خودم را به سبب کسب رأی اعتماد قاطع از مجمع انتخاباتی ” فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران” و انتخاب شایسته جنابعالی به سمت ریاست جدید این فدراسیون را صمیمانه تبریک عرض نمایم.
موفقیت و سربلندی شما را از درگاه پروردگار منان مسئلت داشته و امیدوارم با حضور جنابعالی شاهد موفقیت های روز افزون این فدراسیون در رویدادهای ورزشی باشیم.

 

شهرام پرنیاک
رئیس هیأت بسکتبال استان خوزستان

۹۶٫۱۰٫۲۳

 

مشاهده کنید

فرصتی کم نظیر برای محک زدن سطح دانش مربیان در فرآیند شایسته سالاری هدایت تیم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.