صفحه نخست / اخبار / پتروشیمی بندر امام قهرمان مسابقات بسکتبال جوانان باشگاههای خوزستان

پتروشیمی بندر امام قهرمان مسابقات بسکتبال جوانان باشگاههای خوزستان

مسابقات بسکتبال رده سنی جوانان پسر استان خوزستان با شرکت حدود ۲۰۰ بازیکن در قالب ۱۶ تیم از شهرهای مختلف استان از نیمه دوم فروردین آغاز گردیده بود پس از انجام ۴۰ مسابقه عصر پنجشنبه بیستم اردیبهشت با حضور جمع کثیری از علاقمندان این رشته در سالن ۲۲ بهمن اهواز با قهرمانی پتروشیمی بندر امام خاتمه پذیرفت.
صبح این روز در اولین دیدار نیمه نهایی تیم های حدادی “الف” و “ب” مقابل هم قرار گرفتند که در پایان حدادی “الف” توانست با حساب ۵۹ بر ۴۳ به برتری دست یابد و اولین تیم فینالیست باشد.
در دومین دیدار نیمه نهایی پتروشیمی بندر امام با بهره گیری از بازیکنان مستعد و توانمند ماهشهر و استان با حساب ۱۰۱ بر ۲۸ از سد خلیج فارس شوشتر گذشت تا حریف حدادی “الف” در دیدار پایانی باشد.
عصر پنجشنبه ابتدا در دیدار رده بندی با قضاوت اعتمادی، حافظی و طلاوری خلیج فارس شوشتر در مصاف با حدادی “ب” شاگردان حسن بهادری در یک دیدار تماشایی و قابل قبول توانستند با حساب ۶۴ بر ۴۷ از سد این تیم بگذرد تا بار دیگری هم چون سالهای نه چندان دور شاهد تیمی از شوشتر در سکوهای قهرمانی تیم های رده های پایه استان باشیم.


در دیدار فینال با قضاوت روشن ضمیر، دهیمی زاده و احمدی، پتروشیمی بندر امام و حدادی “الف” به میدان رفتند که شاگردان محسن کریمی علیرغم تلاش و جنگدگی فقط توانستند تا کوارتر دوم مقابل پتروشیمی بندر امام دوام بیاورند و در پایان نتیجه را با حساب ۹۱ بر ۶۳ به این تیم واگذار کردند تا پتروشیمی بندرامام با هدایت علیرضا طیبی به عنوان قهرمانی دست یابد.


پیش از دیدار فینال با کار زیبای کمیته مسابقات بین بازیکنان برتر رده جوانان استان مسابقه پرتاب پنالتی و پرتاب شوت سه امتیازی برگزار گردید که در پرتاب پنالتی دانیال ترابی از پتروشیمی بندر امام و بهشاد غالب زاده از خلیج فارس شوشتر توانستند عناوین برتر را بدست آورند.

                                                                  
با دعوت هیات بسکتبال استان علی آرزومندی سرمربی تیم ملی نوجوانان ۲۰۱۹ به همراه پویا تاجیک مربی و حسن تشکری مربی بدنساز این تیم در سالن مسابقه حضور پیدا کردند که با اهداء دسته گل از آنها تقدیر بعمل آمد.
در مراسم پایان این مسابقات مدال، حکم و تندیس قهرمانی به بازیکنان و تیم های برتر اهداء گردید.
سرپرستی فنی و مسئولیت فنی این مسابقات بر عهده منوچهر جعفرپور و محمدحسین منصور زاده مسئولین کمیته های مسابقات و داوران بود.

مشاهده کنید

فراخوان انتخابی تیم منتخب بسکتبال زیر ۱۸ سال استان هر شهرستان سه بازیکن منتخب خود ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.