صفحه نخست / هیأت بسکتبال خوزستان / نمایندگان استان در لیگ / برتر / پتروشیمی بندر امام تنها مدعی برنده در هفته هفتم لیگ برتر بسکتبال

پتروشیمی بندر امام تنها مدعی برنده در هفته هفتم لیگ برتر بسکتبال

از میان سه تیم بالانشین و ۱۱ امتیازی جدول رده بندی مسابقات بسکتبال لیگ باشگاههای کشور پتروشیمی تنها تیمی بود که در هفته هفتم صاحب برتری شد.

در چارچوب هفته هفتم مسابقات بسکتبال لیگ باشگاه‌های کشور عصر امروز دوشنبه پتروشیمی یکی از سه تیم ۱۱ امتیازی جدول رده بندی در گرگان به مصاف شهرداری این شهر رفت و موفق شد با کسب پیروزی پنجمین برد خود در این فصل از رقابت ها را در کارنامه ثبت کند. شاگردان مهران شاهین طبع با کسب این برتری علاوه بر تثبیت جایگاه صدرنشینی خود فاصله امتیازی شان را با دو تیم مدعی دیگر بیشتر کردند چرا که آنها نتیجه دیدارهای این هفته خود را واگذار کردند.

 دانشگاه آزاد و نفت آبادان دو تیمی هستند که تا پیش از دیدارهای این هفته با ۱۱ امتیاز در تغییر صدرنشین جدول بوده و منتظر کوچکترین تزلزل پتروشیمی برای تصاحب جایگاه این تیم بودند اما بازیکنان این دو تیم در این هفته از مسابقات نتیجه دیدارهای خود را واگذار کردند تا دوباره با صدر جدول فاصله بگیرند.

 طی این دیدار ها دانشگاه ازاد در اراک متحمل شکست شد و نفت آبادان هم با وجود میزبانی مقابل شهرداری کاشان تن به شکست داد تا این گونه پتروشیمی تنها تیم مدعی و بالانشین جدول رده بندی باشد تا هفته هفتم را با برد به پایان رسانده است.

 در دیگر دیدار این هفته از مسابقات بسکتبال لیگ برتر نیروی زمینی در تبریز متحمل شکست شد.

 نتایج دیدارهای هفته هفتم مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاههای کشور به شرح زیر است:

 *شهرداری گرگان ۸۱- پتروشیمی بندر امام ۸۵

 *شهرداری اراک ۷۸- دانشگاه آزاد ۶۷

 *نفت آبادان ۸۲- شهرداری کاشان ۸۴

 *شهرداری تبریز ۶۷- نیروی زمینی ۶۰

 در چارچوب هفته هفتم مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاههای کشور دیدار دو تیم شیمیدر و لوله آ اس شیراز در جریان است.

مشاهده کنید

پیام تسلیت دکتر پیرعباسی رئیس هئیت بسکتبال خوزستان به گزارش روابط عمومی هیات بسکتبال خوزستان، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *