صفحه نخست / اخبار / پایان مرحله دوم مسابقات نونهالان باشگاههای استان

پایان مرحله دوم مسابقات نونهالان باشگاههای استان

مرحله دوم مسابقات نونهالان باشگاههای استان با شرکت ۶ تیم از پانزدهم آذرماه با شرکت تیم های بهبهان پلاست، هیآت بسکتبال دزفول، هیآت بسکتبال ایذه، پتروشیمی بندر امام، یاران چمران ماهشهر و اکسین رامهرمز به میزبانی هیات بسکتبال شهرستان بهبهان برگزار شد.
تیم های شرکت کننده در دو گروه سه تیمی “الف” و “ب” با هم به رقابت پرداختند که از گروه “الف” تیم های بهبهان پلاست و یاران چمران و از گروه “ب” هیات بسکتبال دزفول و اکسین رامهرمز به ترتیب به عنوان تیم های اول و دوم به جمع چهار تیم برتر صعود کردند. در مسابقات ضربدری که صبح جمعه برگزار شد در اولین دیدار بهبهان پلاست با شکست ۶۹ بر ۵۹ موفق شد اکسین رامهرمز را از پیش رو بردارد تا اولین فینالیست این مسابقات باشد.در دیدار دوم نیز هیات بسکتبال دزفول در مصاف با یاران چمران این تیم را با حساب ۶۰ بر ۳۸ مغلوب کرد تا دومین فینالیست شود.دیدار فینال و رده بندی این مسابقات اواخر هفته آینده به میزبانی هیات بسکتبال استان در سالن اختصاصی ۲۲‌ بهمن برگزار خواهد شد.
نورا.. جلودارپور به عنوان سرپرست فنی و امین ایزدیار، حجت احمدی، فرزاد اعتقاد، حسین رضانیا، مهدی طلاوری، حمید کبیری و میثم بهادر امر قضاوت این مسابقات را عهده دار بودند.

مشاهده کنید

فرصتی کم نظیر برای محک زدن سطح دانش مربیان در فرآیند شایسته سالاری هدایت تیم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *