صفحه نخست / اخبار / هفته هفتم لیگ برتر بسکتبال و تداوم صدرنشینی پتروشیمی بندر امام

هفته هفتم لیگ برتر بسکتبال و تداوم صدرنشینی پتروشیمی بندر امام

هفته هفتم لیگ برتر بسکتبال کشور عصر دوشنبه (۱۵ آبان) با انجام چهار دیدار در شهرهای تبریز، گرگان و تهران دنبال شد که کسب یک پیروزی و یک شکست خارج از خانه حاصل تلاش نمایندگان بسکتبال خوزستان بود.
در تبریز جایی که پتروشیمی برای حفظ صدرنشینی در مصاف با شهرداری این شهر توانست در یک بازی برابر و نفسگیر رقیب قدرتمند خود را در خانه با حساب ۹۳ بر ۸۹ مغلوب کند.شاگردان مهران شاهین طبع در پایان نیمه اول با نتیجه ۴۵ بر ۴۴ به رختکن رفتند و در ادامه با ارائه یک بازی هوشمندانه و با درایت و توانمندی مربی خود سربلند از این میدان بیرون آمدند تا نوار پیروزی های این تیم همچنان ادامه داشته باشد.
در این دیدار warrner بازیکن خاجی پتروشیمی با کسب ۲۰ امتیاز و آرن اوودی با ۱۸ امتیاز برای شهرداری امتیازآورترین بازیکنان این میدان بودند.

در سوی دیگر در گرگان یس آل این شهر میزبان پدافند رعد بود، پدافندی که علیرغم مشکلات پیش رو و بدون یار خارجی وارد صحنه لیگ برتر شده است.
در این دیدار شاگردان احمد سعیدی مربی جوان و جویای نام استان در غیاب وحید حاجیان بازیکن تاثیرگذار خود به دلیل مصدومیت نیمه اول را با ارائه یک بازی کاملا برتر با اختلاف ۱۰ امتیاز ۴۷ بر ۳۷ به پایان رساندند.اما در کوارتر سوم یس آل با تکیه بر هنرنمایی بازیکنان خارجی خود امتیاز از دست داده را جبران نمود و در کوارتر چهارم و پایانی بازی ۹۰ بر ۸۴ موفق به شکست مهمان خود شد.
در این دیدار محمدرضا مرادیان از پدافند و Mitchel Deayneبازیکن یس آل هر کدام با کسب ۲۷ امتیاز بازیکنان برتر میدان بودند.

مشاهده کنید

فراخوان انتخابی تیم منتخب بسکتبال زیر ۱۸ سال استان هر شهرستان سه بازیکن منتخب خود ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.