صفحه نخست / اخبار / نمایش خیره کننده خوزستانی ها در مسابقات بسکتبال لیگ برتر و امید باشگاههای کشور

نمایش خیره کننده خوزستانی ها در مسابقات بسکتبال لیگ برتر و امید باشگاههای کشور

از سری مسابقات نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال کشور عصر پنج شنبه با انجام دو دیدار در شهرهای تبریز و ماهشهر دنبال شد که نمایندگان خوزستان با کسب دو پیروزی ارزشمند راه خود را برای رسیدن به سومین فینال تمام خوزستانی هموار کردند.
پالایش نفت آبادان در سالن صدرای تبریز موفق شد شهرداری این شهر را در مقابل دیدگان تماشاگران علاقمند این تیم با حساب ۷۵ بر ۶۹ مغلوب کند تا سرنوشت صعود را به آبادان بکشاند و در صورت کسب دو پیروزی با بهره گیری از پشتوانه تماشاگران پرشور خود می تواند شاهد سومین سال متوالی در فینال لیگ برتر بود.در این دیدار استیون برت آمریکایی ۲۴ امتیاز برای نفت کسب کرد.

در دیگر دیدار در سالن اندیشه شهرک بعثت، پتروشیمی بندر امام میزبان مهرام تهران بود.شاگردان مهران شاهین طبع در مصاف با شاگردان مصطفی هاشمی تا کوارتر چهارم جدال نفسگیری داشتند اما در کوارتر چهارم قدرت خود را به حریف دیکته کنند و در پایان با نتیجه ۹۲ بر ۷۵ حریف خود را از پیش روی برداشت.در این دیدار دومنیک جونز با کسب ۳۰ امتیاز، امتیازآورترین باریکن پتروشیمی شد.دومین دیدار این دو تیم ساعت ۱۷ روز جمعه ۲۹ دیماه در سالن اندیشه شهرک بعثت برگزار خواهد شد.

همچنینن در این روز از مرحله پلی آف لیگ امید باشگاههای کشور شاهد انجام چهار مسابقه در شهرهای امیدیه ، ماهشهر، اصفهان و تهران بودیم که سه نماینده شایسته بسکتبال استان با کسب سه پیروزی ارزشمند شگفتی ساز شدند.
نفت امیدیه که درحالی در خانه به مصاف سرمایش نبوغ اراک رفت که توانسته بود در اراک ۶۷ بر ۵۸ این تیم را مغلوب کند.در این بازی نیز توانست به راحتی با نتیجه ۱۰۱ بر ۶۴ از سد این بگذرد و به جمع چهار تیم برتر این مسابقات صعود کرد.
مهروبان نوین ماهشهر دیگر نماینده استان در اصفهان به مصاف هیات بسکتبال این شهر رفت.مهروبان هفته گذشته در مسابقه اول توانسته بود ۶۲ بر ۵۸ این تیم را مغلوب کند و در اصفهان دست به کار بزرگی زد و توانست با نتیجه ۶۸ بر ۶۴ این تیم را مغلوب کرده و صعود خود را به جمع چهار تیم برتر جشن بگیرد.

پتروشیمی بندر امام سومین نماینده استان در سالن اندیشه شهرک بعثت در مصاف با مانیزان کرمانشاه در حالیکه هفته گذشته با اختلاف ۱۳ امتیاز (۷۸ بر ۶۵) مغلوب این تیم شده بود توانست در حضور تماشاگران خود با اختلاف ۱۷ امتیاز (۹۱ بر ۷۴) این تیم را شکست دهد و سرنوشت صعود خود را به بازی سوم که عصر امروز جمعه ۲۹ دیماه در سالن اندیشه بکشاند و با کسب پیروزی به عنوان سومین تیم صعود خود را جشن بگیرد.

مشاهده کنید

فراخوان انتخابی تیم منتخب بسکتبال زیر ۱۸ سال استان هر شهرستان سه بازیکن منتخب خود ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.