صفحه نخست / اخبار / اخبار NBA / نتایج بسکتبال حرفه ای NBA

نتایج بسکتبال حرفه ای NBA

%d9%86%d8%aa%d8%a7%db%8c%d8%ac-%d8%a8%d8%b3%da%a9%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%84-%d8%ad%d8%b1%d9%81%d9%87-%d8%a7%db%8c-nbaبرتری برای کلیولند 

رقابتهای لیگ حرفه ای NBA  بامداد  امروز یکشنبه ادامه یافت. در این بازیها تیم کلیولند کاوالیرز با درخشش فوق ستاره خود لبران جیمز در سالن کوئیکن لونز بر میهمان خود اورلاندو مجیک غلبه کرد. جیمز در این بازی ۲۳ امتیاز، ۹ پاس گل و ۶ ریباند داشت. اوان فورنیه نیز ۲۲ امتیاز برای مجیک به دست آورد. دیدار دو تیم بیسبال ایندیانا و کلیولند کابز با عنوان «سری جهانی» نیز همزمان با این بازی برگزار و از طریق اسکوربورد سالن شهر کلیولند پخش می‌شد که مورد استقبال شدید تماشاگران قرار گرفت. «تاریون لو» سرمربی تیم کلیولند نیز بعد از بازی اعتراف کرد که برای لحظاتی به جای دیدن بازی تیمش، دیدار بیسبال را تماشا کرده است.تیم شیکاگو بولز در سالن یونایتد سنتر بر میهمان خود ایندیانا پیسرز غلبه کرد. در این بازی داگ مک‌درمونت، جیمی باتلر و راجون روندو به ترتیب ۲۳، ۱۶ و ۱۳ انتیاز برای بولز کسب کردند.

نتایج دیدارهای صبح امروز به شرح زیر است:

بوستون ۱۰۴ – شارلوت ۹۸
اورلاندو ۹۹ – کلیولند ۱۰۵
ممفیس ۱۰۴ – نیویورک ۱۱۱
ایندیانا ۱۰۱ – شیکاگو ۱۱۸

بروکلین ۱۰۸ – میلواکی ۱۱۰
نیواورلینز ۷۹ – سان آنتونیو ۹۸
پورتلند ۱۱۵ – دنور ۱۱۳
مینه‌سوتا ۱۰۳ – ساکرامنتو ۱۰۶

در پایان بازی‌های امروز تیم‌های کلیولند، آتلانتا و شیکاگو در صدر کنفرانس شرق و تیم‌های فیلادلفیا و اورلاندو در قعر این کنفرانس هستند. در کنفرانس غرب هم سان آنتونیو، اوکلاهماسیتی و کلیپرز صدرنشین هستند و فینیکس و نیواورلینز در انتهای جدول ایستاده‌اند.

 

[quotes_and_tips]

مشاهده کنید

بسکتبال NBA | لبرون جیمز و جرج هیل بهترین بازیکنان NBA در فصل جاری در هفته های اخیر

لبرون جیمز فوق ستاره کلیولند کاوالیرز و جرج هیل گارد یوتا جز بهترین بازیکنان این ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *