صفحه نخست / هیأت بسکتبال خوزستان / نمایندگان استان در لیگ / برتر / محمد حسن‌زاده ملی‌پوش بسکتبال نفت آبادان: لیگ دشواری پیش‌رو داریم

محمد حسن‌زاده ملی‌پوش بسکتبال نفت آبادان: لیگ دشواری پیش‌رو داریم

%d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af-%d8%ad%d8%b3%d9%86%e2%80%8c%d8%b2%d8%a7%d8%af%d9%87-%d9%85%d9%84%db%8c%e2%80%8c%d9%be%d9%88%d8%b4-%d8%a8%d8%b3%da%a9%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%84-%d9%86%d9%81%d8%aa-%d8%a2%d8%a8

ملی‌پوش تیم بسکتبال نفت آبادان معتقد است سطح فصل جدید لیگ برتر بسیار بالا خواهد بود.

محمد حسن‌زاده درباره شرایط تیم نفت آبادان در آستانه فصل جدید لیگ برتر بسکتبال اظهار کرد: شرایط خیلی خوبی داریم و بازیکنان با تمام توان تمرین می‌کنند. به هر حال تغییراتی داشته‌ایم که برای کسب هماهنگی و آمادگی بیشتر باید کمی زمان بگذرد. امسال بازیکنان خیلی خوبی در ترکیب تیم ما حضور دارند و مطمئنا شرایطمان بهتر از قبل خواهد بود اما باید کمی زمان بگذرد تا هماهنگ شویم.

ملی‌پوش تیم بسکتبال نفت آبادان در پاسخ به این سوال که آیا این تیم در کنار پتروشیمی مدعیان اصلی لیگ هستند گفت: باتوجه به اینکه فصل قبل نایب قهرمان شدیم این ذهنیت ایجاد شده که برای امسال مدعی قهرمانی هستیم. ما تیم خیلی خوبی داریم و بازیکنان قدرتمندی داریم و مطمئنا هدفمان همین است اما لیگ امسال به مراتب دشوارتر از سال قبل است. نحوه مسابقات و حضور دو بازیکن خارجی رقابت‌ها را سنگین کرده و سطح کیفی بازی‌ها بالاتر خواهد رفت.

او افزود: مطمئن باشید با شروع لیگ برتر شاهد رقابت‌هایی بسیار نزدیک خواهیم بود چرا که همه تیم‌ها خوب هستند. سال گذشته هم دیدیم پنج،‌شش تیم بسیار نزدیک بودند و رقابت شانه به شانه‌ای داشتند و مطمئنا امسال نیز همین وضعیت تکرار خواهد شد. تیم‌ها بازیکنان خوبی جذب کرده‌اند و دو مهره خارجی هم در این موضوع تاثیرگذار خواهد بود. بازیکنان خارجی خوبی هم به تیم‌ها اضافه شده‌اند و باشگاه‌ها سعی کرده‌اند تا از همین ابتدای لیگ بتوانند با قدرت کارشان را شروع کنند. در مجموع لیگ بسیار دشواری خواهیم داشت.

بازیکن کمکی پتروشیمی در باشگاه‌های آسیا درباره این تورنمنت گفت: رقابت‌های باشگاه‌های آسیا سطح بسیار بالایی داشت. واقعا بالاتر از همه رقابت‌های آسیایی بود که تا امروز شرکت کرده بودم چرا که تمام تیم‌ها از مهره‌های خارجی بسیار خوبی استفاده می‌کردند و کیفیت تیمشان بسیار بالا بود. ما هم خیلی خوب کار کردیم و به نظرم برای سال نخست نتیجه خوبی برای پتروشیمی به دست آمد و مطمئنا در سال‌های آینده که این تیم با تجربه‌تر شود می‌تواند نتایج بهتری بگیرد.

حسن‌زاده در پاسخ به این سوال که آیا پتروشیمی نمیتوانست در فینال باشد؟ تاکید کرد: قطعا این توانایی را داشتیم اما یک سری جاها تیم تمرکز کافی نداشت و بازی از دستمان خارج شد. با این حال برای سال اول نتیجه خوبی کسب شد. من هم به عنوان بازیکن کمکی سعی کردم تمام تلاشم را انجام دهم و به تیم کمک کنم.

لیگ برتر بسکتبال از ششم آبان شروع می‌شود و نفت آبادان در هفته نخست به مصاف لوله آ.اس شیراز می‌رود.

مشاهده کنید

پیام تسلیت دکتر پیرعباسی رئیس هئیت بسکتبال خوزستان به گزارش روابط عمومی هیات بسکتبال خوزستان، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *