صفحه نخست / اخبار / ما این تیم را با این فلسفه تشکیل دادیم که بازیکنان استان فرصت حضور در لیگ برتر را داشته و حقشان پایمال نشود.

ما این تیم را با این فلسفه تشکیل دادیم که بازیکنان استان فرصت حضور در لیگ برتر را داشته و حقشان پایمال نشود.

به گزارش روابط عمومی هیات بسکتبال خوزستان، دکتر پیر عباسی رییس هیات بسکتبال خوزستان گفت بسیار از بازیکنان استان شایسته حضور در لیگ برتر هستند ولی سال ها نادیده گرفته شدند و من وظیفه خود دانستم که اجازه ندهم این اتفاق بار دیگر رخ دهد، طبیعی است که تیم خانه بسکتبال استان ابتدای کار چند باخت بیاورد ، اما روی هم رفته عملکرد قابل قبولی داشته و به خوبی در مقابل بسیاری از تیم ها ظاهر شد.

تیم خانه بسکتبال خوزستان بالاتر از خیلی تیم های باسابقه قرار می گیرد

وی با اشاره به اینکه بازیکنان تیم خانه بسکتبال خوزستان تجربه کافی نداشته و رفته رفته بهتر می شوند گفت: با توجه به شناختی که از تیم خانه بسکتبال خوزستان دارم قول می دهم در پایان لیگ رتبه بالاتری نسبت به خیلی از تیم های معتبر و باسابقه لیگ رتبه کسب خواهد کرد.

تیم خانه بسکتبال استان زمان کافی برای انجام تمرینات نداشت و حتی یک بازی دوستانه انجام نداد لذا ما باید همه مسائل را در نظر بگیریم نه اینکه تیمی چهار بازی انجام داده، آن را به نقد بگیریم. هنوز ابتدای فصل بوده و باید به این تیم فرصت داد تا نقاط ضعفش را جبران کند.

رییس هیات بسکتبال خوزستان گفت: آیا هدف از این تیم قهرمانی در لیگ است یا اینکه به جوانان استان فرصت حضور و خودنمایی در لیگ را بدهیم؟ سال گذشته بازیکنان استان فرصت حضور در تیم های لیگ برتری استان را نداشتند همچنین ۲ تیم در لیگ دسته یک داشتیم ولی امسال ۱۱ تیم دسته یکی داریم که سه تیم متعلق به بانوان و هشت تیم در رقابت های لیگ دسته یک آقایان حضور دارند.

درباره ارسلان صالحی

مشاهده کنید

پیام تسلیت دکتر پیرعباسی رئیس هئیت بسکتبال خوزستان به گزارش روابط عمومی هیات بسکتبال خوزستان، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *