مالک عاقل از مالک پولدار بهتر است!

اشتراک گذاری مطلب

این روزها نام رضا حدادیان بیش از گذشته در فوتبال ایران شنیده می‌شود.

حدادیان مالک شرکت هواپیمایی وارش و یکی از طرفداران قدیمی استقلال است که ورود او به فوتبال با نام امیر قلعه‌نویی سرمربی سابق آبی‌ها عجین شده است.

او که در زمان حضور قلعه‌نویی در استقلال کمک‌های ریز و درشتی به خصوص در موضوع کمپ ناصر حجازی به استقلال می‌کرد و گهگاهی در اداره روزمره باشگاه نیز دست به جیب می‌شد، این روزها به‌عنوان مالک باشگاه نساجی شرایط متفاوتی را در فوتبال ایران تجربه می‌کند.

حدادیان ساروی است و به‌واسطه حضور گشاده دستانه در رشته فوتبال مورد توجه اغلب هواداران فوتبال در ایران است؛ این در حالی است که به جز او محمدرضا زنوزی مالک هواپیمایی آتا و موسوی مالک هواپیمایی زاگرس نیز در دوره‌های مختلف در فوتبال ایران حضوری جدی داشته داشته‌اند.

حدادیان که دیشب بعد از قهرمانی نساجی بدون پرده پوشی از امکاناتی که برای این باشگاه قائمشهری مهیا کرده صحبت کرد و از مسئولان استانی برای ادامه راه استمداد طلبید، نمونه موفق یک مالک بخش خصوصی در فوتبال ایران است؛ چهره‌ای که هرگز تعقل در مدیریت و مالکیت را فدای بلندپروازی‌های طبیعی چهره‌هایی که پول خود را وارد فوتبال کرده و هزینه‌های گزافی می‌کنند، نکرد.

حدادیان پس از دور افتخار مقابل هواداران نساجی، این چنین با جام قهرمانی در کنار ایزد سیف‌الله‌پور مدیرعامل باشگاه عکس یادگاری گرفت تا موفق‌ترین دوره تاریخ نساجی را در ورزشگاه آزادی به ثبت برساند؛ رویای او داشتن تیمی است که مازندرانی‌ها را گرد هم‌ جمع بیاورد که جشن بزرگ در اغلب شهرهای این استان در شب گذشته نشان می‌دهد او به این هدف تا حد زیادی نزدیک شده است.

اشتراک گذاری مطلب
تلگرام
واتساپ
پینترست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه هیئت بسکتبال استان خوزستان
اطلاع از جدیدترین اخبار با عضویت در خبرنامه هیئت بسکتبال استان خوزستان

مقالات مرتبط