صفحه نخست / هیأت بسکتبال خوزستان / نمایندگان استان در لیگ / برتر / عملیات غیر ممکن شهرداری گرگان با تونسینیچ مقابل پتروشیمی بندر امام

عملیات غیر ممکن شهرداری گرگان با تونسینیچ مقابل پتروشیمی بندر امام

نماینده گرگان در روزی که بازیکن کروات، بازی درخشانی ارائه می داد با نتیجه نزدیک مغلوب تیم صدرنشین لیگ برتر بسکتبال شد.

 از هفته هفتم رقابت های لیگ برتر بسکتبال عصر دوشنبه تیم های شهرداری گرگان و پتروشیمی بندرامام به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی نزدیک تیم میهمان به پایان رسید. این مسابقه که در سالن امام خمینی و در مقابل حدود دوهزار تماشاگر گرگانی برگزار شد در پایان با نتیجه ۸۵ بر ۸۱ به سود تیم پتروشیمی رقم خورد تا این تیم به صدرنشینی خود ادامه دهد.  نماینده گرگان کوارترهای دوم و چهارم را به ترتیب با امتیاز ۲۵ بر ۱۹ و ۳۱ بر ۲۰ پیروز شد اما کوارترهای اول و سوم به ترتیب با نتیجه ۲۵ بر ۱۳ و ۲۱ بر ۱۳ به سود نماینده بندرامام پایان یافت. محمد مهدی ایزدپناه تیم شهرداری را با ترکیب ابتدایی مهدی شیرجنگ، سعید محمدی، کرم احمدیان، فیلیپ تونسینیچ و راول مارشال به میدان فرستاد و شاگردان مهران شاهین طبع در تیم پتروشیمی با ترکیب اولیه بهنام یخچالی، روزبه ارغوان، محمد جمشیدی، جیمز وایت و جرالد رابینسون وارد زمین شدند.

 محمدرضا صالحیان به عنوان سرداور به همراه مصطفی شریعتی و فرشاد هاشمی کار قضاوت و حمید خمجانی کار نظارت بازی را برعهده داشتند.  تونسینیچِ کروات عملکرد درخشانی از خود برجای گذاشت به طوری که با کسب ۳۶ امتیاز و اثرگذاری ۳۹ بهترین بازیکن میدان لقب گرفت. در تیم پتروشیمی نیز رابینسون امریکایی با کسب ۳۰ امتیاز و اثرگذاری ۳۸ بهترین بازیکن تیمش بود. تیم شهرداری گرگان با قبول شکست ششم ۸ امتیازی شد و در مکان نهم جدول باقی ماند. پتروشیمی نیز با کسب پیروزی ششم و ۱۳ امتیاز جایگاهش در صدرجدول را تثبیت کرد.

 هفته هشتم این رقابت ها دوشنبه آینده برگزار می شود که طبق برنامه تیم شهرداری در کاشان به مصاف همنام خود می رود و پتروشیمی در بندرامام از شیمیدر میزبانی خواهد کرد.

مشاهده کنید

پیام تسلیت دکتر پیرعباسی رئیس هئیت بسکتبال خوزستان به گزارش روابط عمومی هیات بسکتبال خوزستان، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.