صفحه نخست / اخبار / صعود تیم نفت و گاز مسجدسلیمان به مرحله حذفی مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال بانوان کشور

صعود تیم نفت و گاز مسجدسلیمان به مرحله حذفی مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال بانوان کشور

مرحله پایانی دور رفت مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال بانوان کشور در گروه “الف” طی روزهای پنج شنبه و جمعه (۴ و ۵ آبان) به میزبانی بندرعباس پایان یافت و تیم نفت و گاز مسجدسلیمان با کسب یک پیروزی و یک شکست و قرار گرفتن در رده سوم گروه خود و صعود به مرحله حذفی این مسابقات به کار خود پایان داد.
شاگردان شهین لجمیری در دیدار روز پنج شنبه خود با رهپویان بندرعباس با حساب ۶۷ بر ۵۴ از سد این تیم گذشتند.در این دیدار مهگل نائی بازیکن تازه وارد این تیم با کسب ۱۶ امتیاز ، امتیازآورترین بازیکن این دیدار شد.
نفت و گاز مسجدسلیمان ظهر امروز در ادامه این مسابقات در مقابل سپنتا تهران قرار گرفت و در یک بازی نفسگیر با حساب ۳۹ بر ۳۶ مغلوب این تیم شد. در این دیدار فرانک لجمیری با کسب ۱۶ امتیاز بازیکن برتر میدان بود.
شاگردان لجمیری با درخشش در لیگ دسته یک بانوان کشور و حضور در مرحله حذفی به مصاف تیم دوم گروه “ب” خواهند رفت و در صورت کسب پیروزی به جمع چهار تیم برتر صعود خواهند کرد.
مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال بانوان کشور از ۲۳ شهریور و با حضور ۱۱ تیم در دو گروه “الف” و “ب” آغاز گردید که تیم های نفت و گاز مسجدسلیمان و نظام مهندسی خوزستان به عنوان نمایندگان استان در این مسابقات حضور داشتند.

 

 

مشاهده کنید

فرصتی کم نظیر برای محک زدن سطح دانش مربیان در فرآیند شایسته سالاری هدایت تیم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *