صفحه نخست / هیأت بسکتبال خوزستان / نمایندگان استان در لیگ / برتر / صدرنشینی تیم های پتروشیمی بندر امام و پالایش نفت آبادان دو نماینده خوزستان

صدرنشینی تیم های پتروشیمی بندر امام و پالایش نفت آبادان دو نماینده خوزستان

پایان مرحله مقدماتی لیگ برتر بسکتبال مردان کشور با صدرنشینی تیم های پتروشیمی بندر امام و پالایش نفت آبادان دو نماینده خوزستان

هفته چهارم از دور دوم رقابتهای لیگ برتر با انجام ۴ دیدار به  پایان رسید. در آبادان تیم پالایش نفت این شهر موفق شد تیم متحول شده شیمیدر تهران را با حساب ۹۳ بر۸۲ مغلوب کند. در تبریز هم تلاش تیمهای پتروشیمی بندر امام صدر نشین و شهرداری تبریز به سود شاگردان مهران شاهین طبع و پتروشیمی تمام شد و این تیم با حساب ۹۳ بر ۶۳ حریف خود را مغلوب کرد. در تهران و تالار بسکتبال آزادی  تلاش تیم های نیروی زمینی تهران وشهرداری گرگان با نتیجه ۷۵ بر ۶۲ به سود میزبان به اتمام رسید و در نهایت در آخرین بازی  تیم های دانشگاه آزاد اسلامی تهران و شهرداری کاشان به مصاف هم رفتند که تیم میزبان یعنی دانشکاه آزاد اسلامی ۸۱ بر ۷۴ بازی را با برد پشت سر گذاشت.
شایان ذکر است دیدار تیم های شهرداری اراک  ولوله a.s شیراز به دلیل عدم حضور تیم شیرازی در اراک برگزار نشد.

نتایج کلی بازیهای این هفته به شرح زیر است :

پالایش نفت آبادان ۹۳ – شیمیدر تهران ۸۲

شهرداری تبریز ۶۳ – پتروشیمی بندر امام ۹۳

نیروی زمینی تهران ۷۵ – شهرداری گرگان ۶۲

دانشگاه آزاد اسلامی ۸۱ – شهرداری کاشان ۷۴

مرحله سوم این رقابت ها در دو گروه پنج تیمی دنبال می شود و با گروه بندی اعلام شده از سوی فدراسیون بسکتبال تیم های پتروشیمی بندر امام و پالایش نفت آبادان حریفان خود را شناختند.
تیم پتروشیمی بندر امام در گروه نخست این مسابقات با تیم های دانشگاه آزاد اسلامی تهران، شیمیدر تهران، شهرداری کاشان و شهرداری گرگان هم گروه شد.
این تیم روز پنجشنبه هفته جاری در نخستین دیدار مرحله سوم میزبان شهرداری گرگان است.
تیم پالایش نفت آبادان نیز در گروه دوم رقابت های لیگ برتر با تیم های شهرداری اراک، شهرداری تبریز، نیروی زمینی تهران و لوله آ اس شیراز همگروه شد.
نماینده آبادان در رقابت های لیگ برتر نخستین بازی این مرحله را روز پنجشنبه هفته جاری در آبادان برابر نیروی زمینی تهران انجام می دهد.

تیم های پتروشیمی بندر امام و پالایش نفت آبادان در مرحله مقدماتی لیگ برتر بسکتبال به ترتیب با ۳۴  و ۳۳ امتیاز در رده های اول و دوم قرار گرفتند.

درباره admin

مشاهده کنید

پیام تسلیت دکتر پیرعباسی رئیس هئیت بسکتبال خوزستان به گزارش روابط عمومی هیات بسکتبال خوزستان، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.