صفحه نخست / هیأت بسکتبال خوزستان / اخبار استان / دیدار رئیس هیأت بسکتبال استان و حامد حدادی با فرماندار کلانشهر اهواز

دیدار رئیس هیأت بسکتبال استان و حامد حدادی با فرماندار کلانشهر اهواز

در این دیدار که ظهر امروز چهارشنبه ۱۷ خردادماه در محل دفتر فرمانداری صورت گرفت در ابتدای جلسه پرنیاک رئیس هیأت بسکتبال استان ضمن قدردانی از دکتر خونمیرزایی فرماندار اهواز در خصوص این جلسه بیان داشتند که حامد حدادی اسطوره ارزشمند بسکتبال کشورمان از سال گذشته با تأسیس مدرسه بسکتبال با هدف خدمت به ورزش بسکتبال کلانشهر اهواز و استان اقدام به شناسایی و آموزش علاقمندان و آینده سازان این رشته نموده است.و ابراز امیدواری نمودند که با برنامه ریزی و تداوم این امر شاهد پیشرفت روزافزون این رشته در سطح کشور باشیم.
سپس دکتر خونمیرزایی ضمن خیرمقدم به حضار نسبت به کار ارزشمند حامد حدادی قدردانی نمودند و بیان داشتند بی شک ارزش کار شما در آینده ثمربخش خواهد بود و نتایج آن به سود بسکتبال استان و کشور خواهد بود. دکتر خونمیرزایی حمایت و همراهی خود را در این مسیر از برنامه های حامد حدادی اعلام نمودند.
سپس حامد حدادی ستاره ارزشمند تیم ملی بسکتبال کشورمان هم ضمن تشکر از فرماندار اهواز بیان داشتند فقط به قصد خدمت به ورزش استان اقدام به راه اندازی مدرسه بسکتبال نموده و از ایشان خواستند تمهیدات لازم در خصوص در اختیار گذاشتن بعضی از سانس های سالن های ورزشی ادارات و ارگانها سعی در بکارگیری حداکثری مستعدین این رشته باشد.
حدادی در صورت حمایت اداره کل ورزش و جوانان و دیگر مسئولین اهواز و استانی در صدد احداث یک مجموعه (کمپ) ورزشی حرفه ای در اهواز می باشد.

مشاهده کنید

فرصتی کم نظیر برای محک زدن سطح دانش مربیان در فرآیند شایسته سالاری هدایت تیم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *