صفحه نخست / اخبار / دزفول قهرمان مسابقات بسکتبال نونهالان خوزستان شد

دزفول قهرمان مسابقات بسکتبال نونهالان خوزستان شد

       

مرحله سوم و پایانی مسابقات بسکتبال باشگاه های خوزستان به ایستگاه آخر رسید و تیم قدرتمند دزفول با بازیکنان تکنیکی خود با اقتدار بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیمهای بهبهان پلاست، اکسین رامهرمز و یاران چمران ماهشهر به ترتیب به مقام های دوم تا چهارم دست یافتند.
مرحله پایانی این مسابقات که عصر امروز ( پنج شنبه ۲۳ آذرماه ۱۳۹۶) در سالن ۲۲ بهمن اهواز برگزار گردید ابتدا در دیدار رده بندی تیم اکسین رامهرمز موفق شد یاران چمران ماهشهر را با نتیجه ۵۱ بر ۴۲ مغلوب کند و در رده سوم این مسابقات بایستد.
تیم های هیات بسکتبال دزفول و بهبهان پلاست برگزار کننده دیدار فینال این مسابقات بودند که تیم هیات بسکتبال دزفول با اقتدار و با نتیجه ۸۵ بر ۴۳ بر این تیم فائق آمد و بر سکوی نخست ایستاد.
حضور خیل عظیم علاقمندان به این رشته و اولیاء بازیکنان در سالن مسابقه بسیار چشمگیر بود.
مراسم پایانی با حضور مهندس حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان و اهداء مدال، حکم قهرمانی و جام قهرمانی به تیم های اول تا سوم پایان پذیرفت.
در این دوره از مسابقات ۱۵ تیم از باشگاههای استان حضور داشتند.
در مرحله پایانی مسابقات طارق دهیمی زاده به عنوان سرپرست فنی ، محمدحسین منصورزاده ناظر فنی، منوچهر جعفرپور مسئول برگزاری و امین حاتمی، مسلم قریشی، میثم بهادر، مهدی طلاوری، مهدی کربلایی به عنوان داوران زمین و خانمها طاهری، شبیبی، ساکی و و غزی به عنوان داوران میز حضور داشتند

مشاهده کنید

فرصتی کم نظیر برای محک زدن سطح دانش مربیان در فرآیند شایسته سالاری هدایت تیم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *