صفحه نخست / هیأت بسکتبال خوزستان / دختران بسکتبالیست خوزستانی گل کاشتند

دختران بسکتبالیست خوزستانی گل کاشتند

۵۴۵۱a9bac173c.preview-699
تیم های مینی بسکتبال و نونهالان دختران استان خوزستان با قهرمانی در مسابقات منطقه ۸ کشور شایستگی ها بسکتبال خوزستان را به خوبی به نمایش گذاشتند.
از سری مسابقات مینی بسکتبال قهرمانی منطقه ۸ کشور که به میزبانی باشگاه پالایش نفت آبادان از چهارشنبه ۳۰ تیرماه جاری با حضور تیم های خوزستان،فارس، بوشهر و غیبت تیم های هرمزگان و کهگیلویه و بویراحمد آغاز گردید.بر اساس قرعه کشی این مسابقات تیم خوزستان صبح چهارشنبه به مصاف تیم قدرتمند فارس که سابقه قهرمانی کشور را نیز در کارنامه خود داشت، رفت و با نمایش یک بازی زیبا و دیدنی با حساب ۵۳ بر ۵۱ موفق به شکست این تیم شد.
عصر همانروز نیز در دیدار دوم تیم خوزستان با تیم بوشهر مصاف کرد که این دیدار نیز علیرغم خستگی بازیکنان و مصدومیت یکی از بازیکنان تأثیرگذار خوزستان با حساب ۷۱ بر ۵۷ از پیش رو برداشت وبا کسب این نتیجه برای اولین بار تیم مینی بسکتبال خوزستان موفق به کسب مقام قهرمانی گردید و به مرحله دوم مسابقات قهرمانی کشور صعود کرد.
صبح امروز در آخرین دیدار نیز تیم فاری با حساب ۶۴ بر ۳۳ بوشهر را از پیش روی برداشت و به عنوان تیم دوم بعد از خوزستان راهی مرحله دوم مسابقات قهرمانی کشور گردید.
از سوی دیگر رقابت های نونهالان دختران منطقه ۸ کشور نیز با حضور تیم های خوزستان و فارس صبح امروز به میزبانی پالایش نفت آبادان دنبال شد.دو تیم خوزستان و فارس در حالی به مصاف هم رفتند که صعودشان به مرحله دوم مسابقات قهرمانی کشور مسجل شده و برای عنوان کسب عنوان اولی تلاش می کردند.
در این مسابقه دیدنی و جذاب دو تیم یک بازی پایاپای به نمایش گذاشتند و در پایان وقت قانونی بازی به نتیجه مساوی ۳۹-۳۹ دست یافتند.
در وقت اضافی بازی تیم خوزستان موفق گردید با حساب ۴۴ بر ۴۱ تیم فارس را مغلوب کند و به مقام نخست این مسابقات دست یابد.

مشاهده کنید

فرصتی کم نظیر برای محک زدن سطح دانش مربیان در فرآیند شایسته سالاری هدایت تیم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.