حمله شدید رئیس هیئت بسکتبال خوزستان به رئیس فدراسیون

پیرعباسی: لیگ برتر میهمانی دورهمی است.

ایسنا/خوزستان رئیس هیئت بسکتبال خوزستان با اشاره به کنار گذاشته شدن تیم خانه بسکتبال از لیگ برتر، گفت: برای امسال برنامه هایی دارم که تاکنون در ورزش کشور سابقه نداشته است و بسیار بهتر و عقلانی تر از حضور در میهمانی دورهمی ۱۴۰۱ فدراسیون خواهد بود که میهمانان را هم خودشان از ۹ اسفند ۱۴۰۰ انتخاب کرده اند.

مجتبی پیرعباسی در گفت و گو با ایسنا در خصوص کنار گذاشتن خانه بسکتبال از لیگ برتر کشور، اظهارکرد: این کار غیرقانونی و ضداخلاق است. هیچ قانونی برای توجیه این کار وجود ندارد. نه رئیس فدراسیون به قوانین مسلط است، نه رئیس سازمان لیگ زیرا اگر مسلط بودند این کار غیرقانونی را انجام نمی دادند.

وی افزود: آن ها هیچ اطلاعی از قوانین ندارند و با همه چیز ساده لوحانه و سطحی برخورد می کنند. چندین بار از آقایان درخواست کردیم موارد قانونی این اقدام را اطلاع رسانی کنند که هربار گفتند فردا.  مطمئن باشید اگر قانونی وجود داشت تا حالا اطلاع رسانی شده  بود.

رئیس هیات بسکتبال خوزستان گفت: اولا ما علاقه ای به حضور در میهمانی دورهمی لیگ امسال نداریم.  در ۲ سال گذشته خوزستان ۱۱ تیم در لیگ های دسته اول کشور داشت و هدف ما توسعه کمی و کیفی بسکتبال در استان بود که خدا را شکر تعداد بیمه شده های این رشته مستند به آمار از ۹۰۰ نفر  به ۵۰۰۰ نفر رسیده و انشاءالله تا پایان سال به ۶۰۰۰ نفر خواهد رسید.

وی ادامه داد: امسال انشاءالله برنامه  های بسیار بهتری برای بسکتبال خوزستان داریم با هدف و رویکردی متفاوت که تاکنون در ورزش کشور سابقه نداشته و قطعا هم از نظر هزینه و هم از نظر کیفیت و نتیجه خروجی بسیار بهتری نسبت به دورهمی پرحرف و حدیث فدراسیون خواهد داشت. دوماً اگر اراده کنیم تیم در لیگ برتر داشته باشیم مطمئن باشید نه آقای داوری نه سازمان دورهمی (لیگ) جرأت مخالفت یا توان ممانعت با خواست قانونی و مشروع مردم شریف استان عزیزم خوزستان را نخواهند داشت.

پیرعباسی بیان کرد: خوزستان ۱۵ هزار شهید نداده که ایشان از گرد راه نرسیده به خاطر تصمیمات بچه گانه و مشکلات شخصی، جوانان عزیز استان ما را از حق طبیعی خود محروم کند. مطمئن باشید نه مسئولان استانی ما اینقدر بی تفاوت هستند نه استاندار عزیز ما، نه مدیر کل با غیرت ورزش استان و نه نماینده های محترم خوزستانی و حتی جوانان با غیرت ما

gdpr-image
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب سایت شما با ما سیاست حفاظت از داده ها موافقت می کنید.
بیشتر بخوانید