حضور متراکم هواداران نساجی به یاد تراکتور

اشتراک گذاری مطلب

هواداران نساجی با حضور پرشور خود صحنه‌های جالبی را در ورزشگاه آزادی به‌وجود آوردند.

چهارشنبه، ورزشگاه آزادی شب متفاوتی را تجربه کرد؛ جایی که خبری از هواداران استقلال و پرسپولیس نبود، هواداران دو تیم شهرستانی با وجود محدودیت‌های موجود در بحث ورود تماشاگران به ورزشگاه‌ها، سکوهای بسیاری را پر کردند و در نهایت بخش قرمز ورزشگاه جشن قهرمانی را برپا کرد.
مساله مهم بازی فینال حذفی حضور پرشور هواداران نساجی در ورزشگاه آزادی بود. نساجی‌چی‌ها که ساعت‌ها از شمال کشور مسافت 235 کیلومتری تا تهران را طی کردند و خود را به آزادی رساندند، با تراکم عجیبی روی صندلی‌های ورزشگاه نشستند و به تشویق تیم خود پرداختند.
هواداران نساجی همه جایگاه‌هایی که بر اساس مصوبه شورای تامین استان تهران در اختیارشان قرار گرفته بود را پر کردند و به قول معروف اجازه ندادند جای سوزن انداختن بین‌شان خالی باشد.
اینکه هواداران یک تیم شهرستانی بتوانند چنین حضور متراکم و پرشوری در ورزشگاه آزادی داشته باشند را پیش از این فقط از سوی هواداران تراکتور دیده بودیم. چند سال قبل هواداران تراکتور در یک مسابقه با استقلال پرشور بودنشان را به حد اعلا نشان دادند و البته که چند بار دیگر هم شاهد حضور پرتعداد آنها در آزادی بودیم.
با این حال دیشب هواداران نساجی یاد تراکتوری‌ها را در آزادی زنده کردند و با این تراکم جمعیت نشان دادند که چقدر تیم محبوب شمال کشور را دوست دارند.

اشتراک گذاری مطلب
تلگرام
واتساپ
پینترست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه هیئت بسکتبال استان خوزستان
اطلاع از جدیدترین اخبار با عضویت در خبرنامه هیئت بسکتبال استان خوزستان

مقالات مرتبط