حضور بازیکنان خارجی در تیم خانه بسکتبال خوزستان
بازیکنان خارجی تیم خانه بسکتبال خوزستان وارد کشور شدند.

رییس هیئت بسکتبال خوزستان گفت: کرستوفر ویر و رجر دوول ۲ بازیکن اهل کشور آمریکا هستند که پس از انجام مراحل اداری برای حضور در تیم خانه بسکتبال خوزستان به کشورمان آمدند و در ادامه رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های ایران درمسابقات شرکت می‌کنند.

پیرعباسی با اشاره به اینکه این بازیکنان از نظر فنی در شرایط بسیار خوبی هستند، گفت: تیم خانه بسکتبال خوزستان در ادامه مسابقات لیگ برتر فردا و پس فردا به ترتیب به مصاف تیم‌های آویژه صنعت پارسا مشهد و اکسون تهران می‌رود که با تأیید کادر فنی کرستوفر ویر و رجر دوول نیز از این هفته می‌تواند برای ما به میدان بروند.

وی با بیان نفرات تیم خانه بسکتبال خوزستان بسیار جوان هستند، گفت:حضور این بازیکنان خارجی می‌تواند ضمن افزایش توان فنی تیم، یک کلاس آموزشی بسیار خوب برای سایر بازیکنان باشد و با بازی در کنار کرستوفر ویر و رجر دوول شاهد پیشرفت آن‌ها از نظر فنی خواهیم بود.

رییس هیئت بسکتبال استان با ابراز رضایت از عملکرد تیم خانه بسکتبال خوزستان مقابل تیم‌های پالایش و پخش آبادان و شهرداری گرگان درهفته نخست لیگ برتر باشگاه‌های کشور گفت: این دو تیم سالهاست در لیگ برتر حضور دارند و از نفرات بسیار خوبی تشکیل شدند و بازیکنان تیم خانه بسکتبال خوزستان زمان کمی است در کنارهم جمع شدند و برای بهتر شدن به زمان بیشتری نیاز دارند.

پیرعباسی از آغاز مسابقات گروه چهارم منطقه جنوب بسکتبال دسته اول باشگاه‌های کشور از فردا در سیرجان خبرداد و افزود: تیم‌های گاز خوزستان و پترو نوین بعثت ماهشهر درمقابل حریفان خود صف آرایی می‌کنند.

وی گفت: در این مسابقات ۵ تیم به مدت یک هفته به رقابت می‌پردازند و درپایان تیم‌های اول و دوم به مرحله دوم صعود می‌کنند.

تیم خانه بسکتبال خوزستان در گروه نخست رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های ایران با تیم‌های صنعت مس رفسنجان، آویژه صنعت پارسا مشهد، اکسون تهران، پالایش و پخش آبادان، شورا و شهرداری قزوین، رعد پدافند هوایی مشهد و شهرداری گرگان، همگروه است.

🔹️روابط عمومی هیئت بسکتبال استان خوزستان

gdpr-image
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب سایت شما با ما سیاست حفاظت از داده ها موافقت می کنید.
بیشتر بخوانید