حضور بازیکنان خارجی در تیم خانه بسکتبال خوزستان
بازیکنان خارجی تیم خانه بسکتبال خوزستان وارد کشور شدند.

رییس هیئت بسکتبال خوزستان گفت: کرستوفر ویر و رجر دوول ۲ بازیکن اهل کشور آمریکا هستند که پس از انجام مراحل اداری برای حضور در تیم خانه بسکتبال خوزستان به کشورمان آمدند و در ادامه رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های ایران درمسابقات شرکت می‌کنند.

پیرعباسی با اشاره به اینکه این بازیکنان از نظر فنی در شرایط بسیار خوبی هستند، گفت: تیم خانه بسکتبال خوزستان در ادامه مسابقات لیگ برتر فردا و پس فردا به ترتیب به مصاف تیم‌های آویژه صنعت پارسا مشهد و اکسون تهران می‌رود که با تأیید کادر فنی کرستوفر ویر و رجر دوول نیز از این هفته می‌تواند برای ما به میدان بروند.

وی با بیان نفرات تیم خانه بسکتبال خوزستان بسیار جوان هستند، گفت:حضور این بازیکنان خارجی می‌تواند ضمن افزایش توان فنی تیم، یک کلاس آموزشی بسیار خوب برای سایر بازیکنان باشد و با بازی در کنار کرستوفر ویر و رجر دوول شاهد پیشرفت آن‌ها از نظر فنی خواهیم بود.

رییس هیئت بسکتبال استان با ابراز رضایت از عملکرد تیم خانه بسکتبال خوزستان مقابل تیم‌های پالایش و پخش آبادان و شهرداری گرگان درهفته نخست لیگ برتر باشگاه‌های کشور گفت: این دو تیم سالهاست در لیگ برتر حضور دارند و از نفرات بسیار خوبی تشکیل شدند و بازیکنان تیم خانه بسکتبال خوزستان زمان کمی است در کنارهم جمع شدند و برای بهتر شدن به زمان بیشتری نیاز دارند.

پیرعباسی از آغاز مسابقات گروه چهارم منطقه جنوب بسکتبال دسته اول باشگاه‌های کشور از فردا در سیرجان خبرداد و افزود: تیم‌های گاز خوزستان و پترو نوین بعثت ماهشهر درمقابل حریفان خود صف آرایی می‌کنند.

وی گفت: در این مسابقات ۵ تیم به مدت یک هفته به رقابت می‌پردازند و درپایان تیم‌های اول و دوم به مرحله دوم صعود می‌کنند.

تیم خانه بسکتبال خوزستان در گروه نخست رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های ایران با تیم‌های صنعت مس رفسنجان، آویژه صنعت پارسا مشهد، اکسون تهران، پالایش و پخش آبادان، شورا و شهرداری قزوین، رعد پدافند هوایی مشهد و شهرداری گرگان، همگروه است.

🔹️روابط عمومی هیئت بسکتبال استان خوزستان