صفحه نخست / هیأت بسکتبال خوزستان / تیم های استان / نوجوانان استان / تیم مینی بسکتبال پسران خوزستان در عین شایستگی از حضور در جمع چهار تیم برتر کشور باز ماند

تیم مینی بسکتبال پسران خوزستان در عین شایستگی از حضور در جمع چهار تیم برتر کشور باز ماند

 Screenshot_2015-09-23-09-44-23

تیم مینی بسکتبال پسران خوزستان در عین شایستگی از حضور در جمع چهار تیم برتر کشور باز ماند.
مرحله دوم مسابقات مینی بسکتبال قهرمانی کشور که با حضور تیم های خوزستان، اصفهان، هرمزگان و زنجان از شنبه ۲۸ شهریور به مدت سه روز به میزبانی هیأت بسکتبال دزفول آغاز گردیده بود با صعود تیم های اصفهان و هرمزگان به مرحله نهایی این مسابقات خاتمه پذیرفت.
تیم خوزستان که با بدشانسی در اردوهای آماده سازی خود دو تن از بازیکنان اصلی خود را به نام های حیدری و راج بالا را به دلیل مصدومیت از دست داده بود پای به این مسابقات گذاشت.
روز نخست این مسابقات با دیدار تیم های اصفهان و هرمزگان آغاز گردید که در پایان تیم اصفهان با نتیجه ۴۸ بر ۴۰ به پیروزی دست یافت و در دیگر دیدار تیم خوزستان در یک بازی برتر با نتیجه ۶۷ بر ۳۹ مقابل زنجان پیروز شد.
در روز دوم نیز در بازی نخست اصفهان موفق گردید با نتیجه ۴۴ بر ۱۳ مقابل زنجان پیروز شد و در دیگر دیدار خوزستان و هر مزگان به مصاف هم رفتند که تیم هرمزگان با نتیجه ۷۱ بر ۷۹ پیروز میدان شد.
در روز پایانی مسابقات نیز هرمزگان ۵۲ بر ۳۳ زنجان را از پیش رو برداشت و اصفهان نیز ۵۳ بر ۶۲ مقابل خوزستان به برتری دست یافت.

 

درباره admin

مشاهده کنید

حضور ۱۹ تیم در مسابقات قهرمانی نوجوانان پسران باشگاههای استان

جلسه قرعه کشی مسابقات رده سنی نوجوانان پسران باشگاههای استان همزمان با مرحله نهایی مسابقات ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.