صفحه نخست / هیأت بسکتبال خوزستان / برگزاری مسابقات جوانان باشگاه های استان

برگزاری مسابقات جوانان باشگاه های استان

IMG-20160419-WA0000 IMG-20160419-WA0001 IMG-20160419-WA0002

مسابقات بسکتبال قهرمانی باشگاه های استان رده ی جوانان (پسران) از تاریخ ١٧ فرودین ماه ١٣٩۴ با شرکت ١۵ تیم آغاز گردید. دور اول این مسابقات در سه گروه ۵ تیمی بطور همزمان در شهرستان های بهبهان، دزفول و شوشتربرگزار گردید که از هر گروه دو تیم و جمعا ۶ تیم به مرحله بعدی مسابقات راه یافتند.۶ تیم صعود کرده به مرحله بعد با قرعه کشی به دو گروه  سه تیمی تقسیم شدند.
دور دوم این بازی ها از تاریخ ٢۴ فرودین ماه به میزبانی هیأت بسکتبال دزفول آغاز گردید و از گروه اول تیم های پتروشیمی بندر امام و هیأت بسکتبال خرمشهر و از گروه دوم تیم های نفت اهواز و هیأت بسکتبال دزفول به مرحله نیمه نهایی بازی ها راه یافتند.
در مرحله نیمه نهایی بازی ها تیم های نفت اهواز و پتروشیمی بندر امام به فینال رقابت ها و تیم های هیأت بسکتبال دزفول و هیأت بسکتبال خرمشهر به دیدار رده بندی راه یافتند.
در روز پایانی این رقابت که در تاریخ ٢٧ فرودین ماه برگزار شد تیم پتروشیمی بندر امام موفق شد با نتیجه ٧۵ بر۴٨ نفت اهواز را شکست داد و عنوان قهرمانی را از آن خود نمود و تیم نفت اهواز نیز عنوان دوم را کسب کرد.همچنین تیم هیأت بسکتبال دزفول با نتیجه ٧۵ بر ۴۴ تیم هیأت بسکتبال خرمشهر را شکست داد و مقام سوم را ازآن خود نمود.
در پایان این رقابت ها نیز از تیم های برتر با اهدای جام ،مدال و لوح قهرمانی تجلیل به عمل آمد.

درباره admin

مشاهده کنید

فرصتی کم نظیر برای محک زدن سطح دانش مربیان در فرآیند شایسته سالاری هدایت تیم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *