برگزاری اولین و بزرگترین کلینیک شوت با عنوان کلینیک توسعه در سطح کشور

اگر در یک جمله کوتاه از من بپرسند که شما از جوان چه میخواهید، خواهم گفت: تحصیل، تهذیب و ورزش
“مقام معظم رهبری”

از جمله اهداف آموزشی هیئت بسکتبال استان، تربیت نسلی آزموده و موفق میباشد که در کنار فراگیری علوم مختلف از سلامتی، تحرک و پویایی لازم برخوردار باشند.
هیئت بسکتبال استان خوزستان در راستای عملیاتی نمودن اهداف آموزشی و تمرکز بر ارتقاء و پیشرفت بسکتبال در استان و کشور به برگزاری اولین و بزرگترین کلینیک شوت با عنوان کلینیک توسعه در سطح کشور و با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان، پیشکسوتان محترم، مدیران شرکت گاز استان و ریاست محترم هیئت و با مدرسی آقایان وحید ابوالحسنی، مهران حاتمی و با همکاری خانم ها پوران عباسی و فرانک طیاری در روز چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۳۹۹/۷/۴،۳،۲ درسالن مجموعه ورزشی شرکت گاز استان مبادرت نمود که در این بین آقایان سعید کعبی، ثامر پژوهان نیا و محمد عچرش نیز در مورد مبحث شوت نیز به آموزش پرداختند و در پایان با سخنرانی رئیس و دبیر هیئت بسکتبال آقایان مجتبی پیرعباسی و محمد خاوری نژاد و همچنین سرکار خانم حیدری نائب رئیس استان و آقای موزرمی مسئول آموزش استان اختتامیه این کلینیک به نحو احسنت برگزار شد.

روابط عمومی هیئت استان خوزستان

gdpr-image
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب سایت شما با ما سیاست حفاظت از داده ها موافقت می کنید.
بیشتر بخوانید