برنامه هفته پنجم لیگ برتر مردان

میزبانی تیم شمالی از تیم جنوبی

هفته پنجم از لیگ برتر مردان فردا دوشنبه ۹۵٫۰۹٫۰۱ با انجام  پنج دیدار در شهرهای مختلف پی گیری خواهد شد. در تهران و تالار بسکتبال آزادی تیم نیروی زمینی تهران که دو باخت در کارنامه خود حاصل از سه بازی را دارد، پذیرای تیم شهرداری کاشان است که با مجید صالحی و جوانان جویای نام خود دیدارهای خوبی در حد بسکتبال استان اصفهان و شهر کاشان را در لیگ امسال به نمایش گذاشته است. باخت در این بازی برای نیروی زمینی به منزله نزدیک شدن به قعر جدول تا پایان هفته پنجم است. در دیگر دیدار تهران سالن اختصاصی دانشگاه آزاد در حکیمیه شاهد برگزاری بازی مهم این هفته بین تیمهای دانشگاه آزاد اسلامی و پتروشیمی بندر امام است. جایی که هیچ کدام از این دو تیم تا کنون شکستی را متحمل نشده اند و فصل گذشته هم تقابلهای آنان در زمره بهترین بازیهای فصل بود و باید دید مهران شاهین طبع این دیدار را فتح خواهد کرد یا فرزاد کوهیان؟

در سومین بازی این هفته سالن ۱۷ شهریور شهر آبادان، دیدار تیمهای پالایش نفت این شهر و شهرداری گرگان را میزبانی خواهد کرد. تقابل یک تیم از شمال به نام شهرداری گرگان که این فصل به دور از انتظار ظاهر شده و نشانی از تیم سرحال سالهای قبل ندارد با نایب قهرمان فصل گذشته می تواند جذابیتهای آن را دو چندان کند. شهرداری گرگان هر سه بازی این فصل خود را تا کنون واگذار کرده و سخت به دنبال اولین پیروزی خود می باشد. شهرداری تبریز تیم اوج گرفته این فصل باید در بازی بعدی این هفته به دیدار تیم لوله آ اس شیراز برود. شاگردان مهران حاتمی دراین فصل نماینده شایسته ای برای بسکتبال تبریز بوده اند و باید دید مقابله این تیم با نماینده سخت کوش شیراز یعنی لوله ا اس برتری کدام تیم را رقم خواهد زد. آخرین بازی این هفته را تیمهای شهرداری اراک و شیمیدر تهران برگزار می کنند که این بازی هم یادآور بازی رده بندی فصل قبل است. جایی که شهرداری اراک می تواند با استفاده از شرایط میزبانی و همچنین تماشاگران خون گرم خود شرایط سختی را برای شیمیدر تهران و شاگردان مصطفی هاشمی به وجود آورد. شیمیدر تهران تا پایان هفته چهارم در قعر جدول رده بندی قرار دارد.

لازم به ذکر است تا پایان هفته چهارم تیمهای پتروشیمی بندر امام، شهرداری اراک و پالایش نفت آبادان در رده های اول تا سوم قرار دارند.

برنامه کامل بازیهای این هفته به شرح زیر است:

پالایش نفت آبادان                 شهرداری گرگان
شهرداری اراک                        شیمیدُر تهران
شهرداری تبریز                       لوله آ.اس شیراز
دانشگاه آزاداسلامی تهران     پتروشیمی بندرامام
نیروی زمینی تهران                شهرداری کاشان

مشاهده کنید

پیام تسلیت دکتر پیرعباسی رئیس هئیت بسکتبال خوزستان به گزارش روابط عمومی هیات بسکتبال خوزستان، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.