صفحه نخست / هیأت بسکتبال خوزستان / نمایندگان استان در لیگ / برتر / با تمام قدرت در فیبا چلنج حضور می یابیم

با تمام قدرت در فیبا چلنج حضور می یابیم

دورقی: با تمام قدرت در فیبا چلنج حضور می یابیم

ملی پوش بسکتبال کشورمان گفت: با تمام قدرت در مسابقات فیبا چلنج برابر حریفانمان ظاهر می شویم.
 ۵۰۹۸۰۴۶_۵۵۹تمرینات بسکتبال  از ۳ هفته پیش به طور منظم آغاز شده و بازیکنان با برنامه بائرمن پیش می روند و تیم بسیار جوان و با انگیزه ه شده و برای ما یک امتیاز مثبت است و تمام تلاشمان را می کنیم که بهترین نتیجه را بگیریم.

ملی پوش بسکتبال افزود:حریفان ما با تیم جوانتری در  این رقابت ها حضور پیدا خواهند کردند، همه ی بازی ها برای ما دشوار  است اما با این تمرینات آمادگی کامل را پیدا می کنیم و با تمام قدرت برابر حریفانمان ظاهر می شویم.با تغیراتی که در تیم ایران انجام شده و با برنامه ای که بائرمن،سرمربی تیم ملی  تدارکات دیده است شرایط برای قهرمانی ایران کاملا فراهم است.
ترافیک بازیکنان زیاد بود
وی درباره حضورش در تیم دانشگاه آزاد بیان کرد:پیشنهادهای زیادی از تیم های مختلف داشتم اما شرایط تیم دانشگاه آزاد از سایر تیم ها بهتر بود و فکر می کنم می توانم در این تیم پیشرفت چشمگیری داشته باشم، دلیل قرارداد نبستنم با تیم پتروشیمی و نفت آبادان، ترافیک بازیکنان بوده و فکر میکنم اگر به این تیم یا تیم های دیگر  می رفتم تایم بازی کردنم کمتر می شد زیراکه بازی کردن و فعال بودن در تیم برای من حائزاهمیت است.
دورقی گفت: شرایط  تیم های لیگ ایران نسبت به سال گذشته تغییر کرده است  و تعداد تیم ها کمتر شده است. هرسال تیم هایی که به لیگ می ایند با مسائل زیادی از جمله مشکلات مالی رو به رو می شوند و شرایط به گونه ایی پیش می رود که منجر به منحل شدن تیم ها می شود.

مشاهده کنید

پیام تسلیت دکتر پیرعباسی رئیس هئیت بسکتبال خوزستان به گزارش روابط عمومی هیات بسکتبال خوزستان، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.