صفحه نخست / هیأت بسکتبال خوزستان / نمایندگان استان در لیگ / برتر / آغاز تمرینات پتروشیمی بندر امام

آغاز تمرینات پتروشیمی بندر امام

تصویر تیم [پتروشیمی بندرامام]

مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام گفت: تمرینات تیم بسکتبال پتروشیمی مدت دو هفته است که آغاز شده و به جز ملی‌پوشان تمامی بازیکنان در خدمت تیم هستند.

شاپور یاوری مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام در رابطه با آخرین وضعیت تیم بسکتبال این باشگاه برای حضور در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا و سوپر لیگ بسکتبال ایران، اظهار کرد:. برگزاری سوپر لیگ بسکتبال با شیوه جدید حاصل یک خرد جمعی بوده است و این تغییرات به سود بسکتبال خواهد بود.
وی افزود: بر همین اساس، برای حضور در جام باشگاه‌های آسیا قرارداد بازیکنانی همچون بهنام یخچالی، موسی نبی‌پور، حامد حسین‌زاده، مهدی اسماعیلی، رضا لطفی و رسول مظفری با این تیم تمدید شد.
مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندر امام تصریح کرد: همچنین روزبه ارغوان از دانشگاه آزاد، اوشین ساهاکیان از شیمیدر، مهراد آتشی و محمد جمشیدی از نفت آبادان در فصل جدید، بندرامامی‌ها را در رقابت‌های سوپر لیگ بسکتبال ایران و جام باشگاه‌های آسیا همراهی خواهند کرد.
یاوری افزود: دو بازیکن خارجی نیز به نام‌های جیمز و جرارد رابینسون با ملیت آمریکایی، به عنوان سهمیه خارجی این باشگاه، پتروشمیی را در فصل آتی یاری می‌کنند.
وی در خصوص احتمال برگزاری اردوی تدارکاتی توسط این تیم عنوان کرد: منتظر نظر کادر فنی هستیم تا در صورت صلاحدید، یک اردوی تدارکاتی را برای آمادگی هر چه بیشتر تیم برگزار کنیم.
مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام در رابطه با استفاده از بازیکنان جوان و بومی این باشگاه در تیم پتروشمیی بندرامام تاکیدداشت: استفاده از بازیکنان تیم‌های دسته اول و پایه باشگاه نیز منوط به نظر کادر فنی و شخص سرمربی باشگاه است و اگر تشخیص داده شود، بازیکنانی نظیر سالار منجی می‌توانند به تیم اول باشگاه کمک کنند، قطعا از آنان استفاده خواهد شد.
یاوری خاطرنشان کرد: در جام باشگاه‌های آسیا نیز قطعا به دنبال سکو هستیم و همه تیم‌ها نیز برای کسب عنوان پای به این عرصه خواهند گذاشت، اما در این بین هر تیمی که بهتر یارگیری کرده و بهتر مدیریت شود صاحب عنوان خواهد شد.
وی در رابطه با روش جدید برگزاری سوپر لیگ بسکتبال ایران، گفت: این موضوع یک خرد جمعی بوده و مطمئنا با نظر اکثریت به تصویب رسیده است، برگزاری مسابقات در فصل گذشته با پاره‌ای از مشکلات همراه بوده که از نظر ما نیز عادلانه محسوب نمی‌شد، بر همین اساس با برنامه‌ریزی جدید موافق هستیم و نیاز بود که این تغییرات ایجاد شود.
مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام در پایان تصریح کرد:  باید پذیرفت که سود و زیان برنامه جدید برای همه تیم‌ها یکسان است و قطعا تغییرات موجود به سود بسکتبال خواهد بود.
تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام ۱۴ مهر ماه سال جاری برای حضور در رقابت‌های جام باشگاه آسیا عازم چین خواهد شد.
این تیم در مرحله نخست این رقابت‌ها با  تیم‌های الریاضی لبنان،ONGC هند، الریان قطر و پایویان چین تایپه هم‌گروه است.
رقابت‌های سوپر لیگ بسکتبال ایران، از ششم آبان‌ماه سال جاری با شرکت ۱۰ تیم آغاز خواهد شد.

مشاهده کنید

پیام تسلیت دکتر پیرعباسی رئیس هئیت بسکتبال خوزستان به گزارش روابط عمومی هیات بسکتبال خوزستان، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.