صفحه نخست / هیأت بسکتبال خوزستان / نمایندگان استان در لیگ / برتر / لیست نهایی بازیکنان بسکتبال پتروشیمی و گروه‌بندی بسکتبال جام باشگاه‌های آسیا

لیست نهایی بازیکنان بسکتبال پتروشیمی و گروه‌بندی بسکتبال جام باشگاه‌های آسیا

یاوری: امیدوارم همانند مسابقات غرب آسیا در جام باشگاه های آسیا هم حضوری قدرتمندانه داشته باشیم.

گروه‌بندی مسابقات بسکتبال جام باشگاه‌های آسیا مشخص شد و پتروشیمی بندر امام رقبای خود در دور مقدماتی این رقابت‌ها را شناخت.

شاپور-یاوری-پترو

گروه‌بندی مسابقات بسکتبال جام باشگاه‌های آسیا مشخص شد و تیم پتروشیمی بندر امام به عنوان تیم نخست در گروه آ این رقابت‌ها قرار گرفت.

در این گروه پتروشیمی بندر امام با تیم‌های الریاضی لبنان، ONGC هند، الریان قطر و پایویان چین تایپه هم‌گروه است و کار سختی در پیش خواهد داشت.

 

مدیرعامل باشگاه ورزشی پتروشیمی بندر امام در این ارتباط گفت: این دوره از رقابت‌ها از هفدهم تا ۲۵ مهرماه امسال در استان دوهان چین برگزار خواهد.

 

شاپور یاوری با بیان اینکه هدایت تیم را برای این مسابقات و همچنین لیگ برتر کشور را همچنان مهران شاهین‌طبع در دست خواهد داشت، اظهار کرد: با نظر سرمربی تیم کار جذب بازیکنان به اتمام رسیده و بازیکنان مورد نظر را جذب کرده‌ایم.

 

وی افزود: بهنام یخچالی، رضا لطفی، مهدی اسماعیلی، موسی نبی‌پور و حامد حسین‌زاده بازیکنان فصل پیش پتروشیمی بندر امام قرارداد خود را تمدید کردند و مهراد آتشی، محمد جمشیدی، اوشین ساهاکیان و روزبه ارغوان نیز بازیکنانی هستند که برای جام باشگاه‌های آسیا و فصل جدید لیگ برتر جذب این تیم شدند.

 

مدیرعامل باشگاه ورزشی پتروشیمی بندر امام با بیان اینکه از سالار منجی بازیکن لیگ دسته یک باشگاه نیز در تیم استفاده خواهد شد، متذکر شد: همچنین جرالد رابینسون و جیمز وایت دو بازیکن آمریکایی هستند که به عنوان سهمیه خارجی جذب تیم شدند.

 

یاوری اضافه کرد: با نظر سرمربی می‌توان بازیکن کمکی نیز برای شرکت در جام باشگاه‌های آسیا به خدمت گرفت که این موضوع منوط به نظر آقای شاهین‌طبع است.

 

وی در پایان گفت: تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام ۱۴ یا ۱۵ مهرماه برای شرکت در این مسابقات به چین اعزام خواهد شد و امیدواریم همچون رقابت‌های جام باشگاه‌های غرب آسیا بتوانیم جام قهرمانی را بالای سر برده و افتخار دیگری برای شهرستان بندر ماهشهر، استان خوزستان و جمهوری اسلامی ایران کسب کنیم.

 

مهران شاهین طبع

 

سرمربی تیم پتروشیمی بندر امام نیز در این ارتباط اظهار کرد: امسال تیم‌های قدرتمندی همچون الریاضی لبنان و تیم‌های قدرتمند چین و شرق آسیا حضور دارند و کار نسبتاً سختی در پیش خواهیم داشت.

 

مهران شاهین‌طبع گفت: امیدوارم با یارگیری خوبی که انجام داده‌ایم و به کارگیری بازیکنان خارجی نسبتاً خوبی که توانستیم جذب کنیم بتوانیم بازی‌های خود در این عرصه را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

 

بیست و پنجمین دوره رقابت‌های بسکتبال جام باشگاه‌های آسیا با شرکت ۱۰ تیم مهرماه امسال به میزبانی کشور چین برگزار خواهد و تیم پتروشیمی بندر امام تنها نماینده ایران اسلامی در این رقابت‌ها خواهد بود.

مشاهده کنید

درخشش  حامد حدادی در بسکتبال چین تیم بسکتبال سیچوآن در روز درخشش ستاره ایرانی اش ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *