صفحه نخست / اخبار / لزوم توجه ویژه به بسکتبال خوزستان

لزوم توجه ویژه به بسکتبال خوزستان

در نشست مشترک وزیر و معاونین ورزش و جوانان با روسای فدراسیون های سراسر کشور در اهواز، پرنیاک رئیس هیات بسکتبال استان خوزستان گزارشی از وضعیت بسکتبال خوزستان و چالش ها و مشکلات پیش روی این هیات را به سمع و نظر حضار رساندند.
پرنیاک در ابتدا ضمن عرض خیرمقدم به مقام عالی وزارت و هیات همراه با اشاره به حضور ۱۶ تیم از استان خوزستان در مسابقات لیگ های کشورسهم بسزایی در رونق بسکتبال کشور را دارا می باشد.
وی به موفقیت باشگاههای پتروشیمی بندر امام و پالایش نفت آبادان به عنوان نمایندگان استان و کشورمان در مسابقات باشگاههای غرب و جام باشگاههای آسیا در سال گذشته و سال جاری و نیز تلاش ارزشمند وزارت ورزش و جوانان در پیگیری محدودیت حضور بانوان و دختران بسکتبالیست در میادین بین المللی و حضور تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان را مثبت ارزیابی کرد.
وی در ادامه با اشاره به قهرمانی تیم مینی بسکتبال استان در مسابقات کشوری با تاکید تعامل بیش از پیش فدراسیون بسکتبال با جضور دکتر طباطبایی در رآس مدیریتی فدراسیون اظهاری امیدواری نمودند با نگاه ویژه با استان خوزستان شاهد پیشرفت بیش از پیش این رشته فراهم گردد.
ایشان با تاکید بر لزوم تاسیس سالن تخصصی در کلانشهر بیان داشتند که سالن پیر ۲۲ بهمن اهواز تنها سالن با کف پوش پارکت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان که در اختیار هیات بسکتبال می باشد پاسخگوی خیل عظیم علاقمندان این رشته در مرکز استان نمی باشد.
پرنیاک در خاتمه از حمایت های مهندس حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و مجموعه اداره کل در پیشبرد اهداف این هیآت قدردانی نمودند.

مشاهده کنید

پایان رقابت های بسکتبال سه نفره بانوان دهه فجر در خوزستان

رقابت های بسکتبال سه نفره رده سنی آزاد بانوان استان خوزستان با قهرمانی تیم مسجدسلیمان ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *