صفحه نخست / هیأت بسکتبال خوزستان / اخبار استان / سومی آسیا با توجه به تجربه کم مقام خوبی بود

سومی آسیا با توجه به تجربه کم مقام خوبی بود

photo_2016-10-17_07-33-36

به نقل از پایگاه خبری باشگاه پتروشیمی بندر امام:
در دوره بعد باید بدنبال فراهم کردن شرایط بهتری باشیم
یاوری:سومی آسیا با توجه به تجربه کم مقام خوبی بود
شاپور یاوری، مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام در سال گذشته با قهرمانی در لیگ برتر بسکتبال و مسابقات وابا به مقام قهرمانی رسید تا این باشگاه برای اولین بار حضور در جام باشگاههای آسیا را تجربه کند. تیم او در اولین تجربه به مقام سومی رسید. با یاوری به گفت و گو نشستیم که ماحصل آن به شرح زیر است:
*نظرتان راجع به مقام سوم تیم چیست؟
به نظر من مقام خوبی بود چرا که بواسطه مسائل تشکیلاتی تجربه کار در آسیا را داشتیم، همچنین بخشی از کادرمون. تقریبا بازیکنانمان جوان بودند و انتظار زیادی از آنها نداشتیم و باعث می شود تا دوره های بعد و دوره بعدی انتظارات بیشتری از تیم برود.قطعا این اتفاق می افتد و اگر بخواهیم شرکت کنیم باید بدنبال فراهم کردن شرایط بهتری باشیم.
*از نزدیک بازیها را مشاهده کردید و شرایط تیمها را دیدید.امامسئولین فیبا اعتقاد داشتند تیم پتروشیمی تیم بسیار خوبی است؟
شرایطی در این تیمها حاکم است که خارجی هایی را به خدمت گرفته اند که درکیفیت بسیار بالایی هستند و خود من هم مشاهده کردم همانند آندره بلچ، آدامز، یانگ و سایر بازیکنانی که در این تورنمنت بازی می کنند. بازیکنان گران قیمت و بسیار با تکنیک هستند. به هر حال طبیعی است باید شرایط آنها بهتر از ما باشد.بازیکنان ایرانی ما که خوشبختانه خوب بازی کردند و خارجی هایی را هم که طبق شرایطمان جذب کردیم بیشتر از این انتظار نمی رفت. در پایان به کادر فنی و بازیکنان تیم تبریک می گویم.

مشاهده کنید

درخشش  حامد حدادی در بسکتبال چین تیم بسکتبال سیچوآن در روز درخشش ستاره ایرانی اش ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *