صفحه نخست / اخبار / اخبار فدراسیون / جلسه مشترک ناظران، نمایندگان و داوران

جلسه مشترک ناظران، نمایندگان و داوران

آغاز مرحله بعدی زیر گروه مردان کشور

تلاش برای هماهنگی هر چه بیشتر لیگ برتر 

 فدراسیون بسکتبال در نظر دارد روز سه شنبه ۹۴٫۰۹٫۱۰ از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۶ و با حضور ناظران، داوران و نمایندگان رقابتهای  لیگ برتر  باشگاههای کشور ، جلسه مشترکی را در تالار بسکتبال آزادی تهران برگزار کند.  به همنی منظور افراد زیر جهت حضور در نشست فوق می بایست راس ساعت  اعلام شده در تالار بسکتبال آزادی حضور به هم رسانند.

لیست اسامی ناظران  و نمایندگان فدراسیون :

 ۱-      محمد ایمانی                     آذربایجان غربی                     ۲۱- منصور انبه                       تهران

۲-      محمدحسین انسانی            آذربایجان غربی                  ۲۲- فرامرز غفوری                   تهران

۳-      جلال امجد                      اصفهان                                   ۲۳- هوشنگ قائم خواه            تهران

۴-      محمد مقیم                       اصفهان                                  ۲۴- مهدی مکری                      تهران

۵-      حمید کیان ارثی              اصفهان                                    ۲۵- حبیب خمجانی                 تهران

۶-      فریدون سلیمیان               اصفهان                                  ۲۶- حمید خمجانی                  تهران

۷-      علی عبدیخانی                  قم                                         ۲۷- پیام سیفی زاده                 تهران

۸-      محمود حاج اسماعیلی       قم                                         ۲۸- نادر باقری                         تهران

۹-      محمدرضا کاویانی             قم                                         ۲۹- امیرحسین واحدپور          تهران

۱۰-  فرهاد زحمتکش                گلستان                                     ۳۰- ورژ آبکاریان                     تهران

۱۱-  جلال آل عقیل                 گلستان                                     ۳۱- محمود زینل شفیعی          خراسان رضوی

۱۲-  محمود رسالت پناه           خوزستان                                 ۳۲- مهدی میرشفیعی               خراسان رضوی

۱۳-  عبدالرضا مرحمتی             فارس                                       ۳۳- افشین نکویی                     خراسان رضوی

۱۴-  کاظم جاهدی                  فارس                                          ۳۴- محمد گزنچیان                 خراسان رضوی

۱۵-  جلال اسلامیان                 زنجان                                       ۳۵- سعید آثم                          خراسان رضوی

۱۶-  محمد وفایی                     کرمانشاه                                   ۳۶- حمید گرامیان                  سمنان

۱۷-  مهدی معینی                    قزوین                                        ۳۷- محمدرضا ترک زاده             یزد

۱۸-  ذبیح ا… ملک محمدی      همدان                                        ۳۸- غلامرضا خشکیفا              مازندران

۱۹-  محمد مرادزاده                هرمزگان                                     ۳۹- سیدحسین بنی جمال        مرکزی

۲۰-  شهرام ترابی                      هرمزگان

لیست اسامی داوران :

۱-      جواد مرادی                     تهران                                        ۱۶- محسن روشن ضمیر           خوزستان

۲-      رامین فتحی                     تهران                                      ۱۷- اکبر مومنی                      گلستان

۳-      صادق قنبری                     تهران                                       ۱۸- محمد رجبی                     گلستان

۴-      جعفر محمدپور                 تهران                                      ۱۹- مهرداد آذرمی                  آذربایجان شرقی

۵-      سروش خادم حسینی         تهران                                    ۲۰- ابراهیم شجاعی                 خراسان رضوی

۶-      زوبین جلیلی                    تهران                                      ۲۱- ابراهیم عباس زاده            خراسان رضوی

۷-      محمود اولیا زاده              تهران                                      ۲۲- احسان رحیمی                  خراسان رضوی

۸-      حسن نیکخواه                   البرز                                       ۲۳- کاوه پیرمحمدی              مرکزی

۹-      محمد شهمیرزادی            البرز                                         ۲۴- مصطفی شریعتی                مازندران

۱۰-  عباس عثمانی                     البرز                                       ۲۵- هادی سالم                       همدان

۱۱-  رسول داوری                  اصفهان                                       ۲۶- جواد زارع                       فارس

۱۲-  رضا جوادی                      اصفهان                                     ۲۷- مهدی آقاجانی                  لرستان

۱۳-  رضا آذرافزا                      اصفهان                                     ۲۸- علیرضا ناصر افشار               یزد

۱۴-  محمد دوست                   سمنان                                       ۲۹- علی نوروزیان                   زنجان

۱۵-  محمدرضا صالحیان           سمنان

درباره admin

مشاهده کنید

چهره ۸ تیم مرحله یک چهارم مسابقات بسکتبال المپیاد استعدادهای برتر به میزبانی خوزستان مشخص شد

دور مقدماتی مسابقات بسکتبال المپیاد استعدادهای برتر که از روز چهارشنبه ۳۰ آبان با شرکت ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *