صفحه نخست / هیأت بسکتبال خوزستان / تیم های استان / نوجوانان استان / برنامه لیگ نوجوانان پسر قهرمانی کشور

برنامه لیگ نوجوانان پسر قهرمانی کشور

پتروشیمی بندرامام و هیأت بسکتبال اهواز به مصاف حریفان خود می دوند

از سوی کمیته مسبقات فدراسیون برنامه دور رفت مسابقات نوجوانان باشگاههای کشور اعلام شد.

برنامه مرحله اول “دور رفت” مسابقات بسکتبال لیگ نوجوانان باشگاههای کشور (سال ۱۳۹۵) به شرح زیر است:

گروه یک:

۱- ایرانا فسا

۲- هیأت بسکتبال اراک

۳- پتروشیمی بندرامام

۴- هیأت بسکتبال اهواز

۵- مهرام نوین دهلران

میزبان: پتروشیمی بندرامام

ورود: بعدازظهر روز سه شنبه ۹۵٫۰۹٫۱۶

خروج: بعدازظهر روز جمعه ۹۵٫۰۹٫۱۹

روز و تاریخ

ساعت مسابقه

تیم “روشن”

تیم “تیره”

چهارشنبه ۹۵٫۰۹٫۱۷

۹:۳۰

ایرانا فسا

هیأت بسکتبال اهواز

۱۱:۰۰

پتروشیمی بندرامام

هیأت بسکتبال اراک

۱۷:۰۰

هیأت بسکتبال اراک

ایرانا فسا

۱۸:۳۰

مهرام نوین دهلران

پتروشیمی بندرامام

پنجشنبه ۹۵٫۰۹٫۱۸

۹:۳۰

هیأت بسکتبال اهواز

هیأت بسکتبال اراک

۱۱:۰۰

ایرانا فسا

مهرام نوین دهلران

۱۷:۰۰

مهرام نوین دهلران

هیأت بسکتبال اهواز

۱۸:۳۰

پتروشیمی بندرامام

ایرانا فسا

جمعه ۹۵٫۰۹٫۱۹

۹:۳۰

هیأت بسکتبال اراک

مهرام نوین دهلران

۱۱:۰۰

هیأت بسکتبال اهواز

پتروشیمی بندرامام

گروه سه:

۱- اسپادانا اصفهان

۲- وحدت آریا

۳- آرارات البرز قزوین

۴- هیئت بسکتبال کاشان

۵- مهرام البرز

میزبان: آرارات البرز قزوین

ورود: بعدازظهر روز چهارشنبه ۹۵٫۰۹٫۲۴

خروج: بعدازظهر روز شنبه ۹۵٫۰۹٫۲۷

روز و تاریخ

ساعت مسابقه

تیم “روشن”

تیم “تیره”

پنجشنبه ۹۵٫۰۹٫۲۵

۹:۳۰

اسپادانا اصفهان

هیأت بسکتبال کاشان

۱۱:۰۰

آرارات البرز قزوین

وحدت آریا

۱۷:۰۰

وحدت آریا

اسپادانا اصفهان

۱۸:۳۰

مهرام البرز

آرارات البرز قزوین

جمعه ۹۵٫۰۹٫۲۶

۹:۳۰

هیأت بسکتبال کاشان

وحدت آریا

۱۱:۰۰

اسپادانا اصفهان

مهرام البرز

۱۷:۰۰

هیأت بسکتبال کاشان

۱۸:۳۰

آرارات البرز قزوین

اسپادانا اصفهان

شنبه ۹۵٫۰۹٫۲۷

۹:۳۰

وحدت آریا

مهرام البرز

۱۱:۰۰

هیأت بسکتبال کاشان

آرارات البرز قزوین

گروه چهار:

۱- رژیان پی کردستان

۲- نونهالان مهرام

۳- رادین خراسان

۴- باتیس تهران

۵- درفک گیلان

میزبان: رادین خراسان

ورود: بعدازظهر روز چهارشنبه ۹۵٫۰۹٫۱۷

خروج: بعدازظهر روز شنبه ۹۵٫۰۹٫۲۰

روز و تاریخ

ساعت مسابقه

تیم “روشن”

تیم “تیره”

پنجشنبه ۹۵٫۰۹٫۱۸

۹:۳۰

رژیان پی کردستان

باتیس تهران

۱۱:۰۰

رادین خراسان

نونهالان مهرام

۱۷:۰۰

نونهالان مهرام

رژیان پی کردستان

۱۸:۳۰

درفک گیلان

رادین خراسان

جمعه ۹۵٫۰۹٫۱۹

۹:۳۰

باتیس تهران

نونهالان مهرام

۱۱:۰۰

رژیان پی کردستان

درفک گیلان

۱۷:۰۰

درفک گیلان

باتیس تهران

۱۸:۳۰

رادین خراسان

رژیان پی کردستان

شنبه ۹۵٫۰۹٫۲۰

۹:۳۰

نونهالان مهرام

درفک گیلان

۱۱:۰۰

باتیس تهران

رادین خراسان

گروه پنج:

۱- هیأت صومعه سرا

۲- اتحاد اردبیل

۳- فرش مشهد

۴- کنکو تهران

۵- سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی شهر

میزبان: فرش مشهد

ورود: بعدازظهر روز سه شنبه ۹۵٫۰۹٫۱۶

خروج: بعدازظهر روز جمعه ۹۵٫۰۹٫۱۹

روز و تاریخ

ساعت مسابقه

تیم “روشن”

تیم “تیره”

چهارشنبه ۹۵٫۰۹٫۱۷

۹:۳۰

هیأت صومعه سرا

کنکو تهران

۱۱:۰۰

فرش مشهد

اتحاد اردبیل

۱۷:۰۰

اتحاد اردبیل

هیأت صومعه سرا

۱۸:۳۰

سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی شهر

فرش مشهد

پنجشنبه ۹۵٫۰۹٫۱۸

۹:۳۰

کنکو تهران

اتحاد اردبیل

۱۱:۰۰

هیأت صومعه سرا

سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی شهر

۱۷:۰۰

سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی شهر

کنکو تهران

۱۸:۳۰

فرش مشهد

هیأت صومعه سرا

جمعه ۹۵٫۰۹٫۱۹

۹:۳۰

اتحاد اردبیل

سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی شهر

۱۱:۰۰

کنکو تهران

فرش مشهد

گروه شش:

۱- هیئت بسکتبال کردستان

۲- شیمیدر تهران

۳- آریا کاشان

۴- شکلی

۵- پارسیا

میزبان: آریا کاشان

ورود: بعدازظهر روز چهارشنبه ۹۵٫۰۹٫۲۴

خروج: بعدازظهر روز شنبه ۹۵٫۰۹٫۲۷

روز و تاریخ

ساعت مسابقه

تیم “روشن”

تیم “تیره”

پنجشنبه ۹۵٫۰۹٫۲۵

۹:۳۰

هیأت بسکتبال کردستان

شکلی

۱۱:۰۰

آریا کاشان

شیمیدر تهران

۱۷:۰۰

شیمیدر تهران

هیأت بسکتبال کردستان

۱۸:۳۰

پارسیا

آریا کاشان

جمعه۹۵٫۰۹٫۲۶

۹:۳۰

شکلی

شیمیدر تهران

۱۱:۰۰

هیأت بسکتبال کردستان

پارسیا

۱۷:۰۰

پارسیا

شکلی

۱۸:۳۰

آریا کاشان

هیأت بسکتبال کردستان

شنبه ۹۵٫۰۹٫۲۷

۹:۳۰

شیمیدر تهران

پارسیا

۱۱:۰۰

شکلی

آریا کاشان

مشاهده کنید

پیام تبریک رئیس هیات بسکتبال استان جهت قهرمانی تیم امید در کشور

باسلام موفقیت بسکتبالیست های امید در عرصه ورزش بسکتبال و کسب قله های برتر کشور ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *